Відшкодування матеріального збитку за розбите скло компанією, не оформила працівника належним чином.
Я працюю в меджор LTL д. Давидівське Індустріальний складський комплекс Істра-Кулон. У ніч з 12 на 13 липень в 21-00 я заїхала на територію складу і на нашій парковці залишила особистий автомобіль. Вранці я виявила розбите скло.

 

Заміна не якісного авто, і відшкодування витрачених средст на ремонт.
Я звернувся в офіційний автосалон з проблемою нестійкою роботою двигуна у зв'язку з чим мені запропонували зробити діагностику двигуна. В результаті діагностики мені вказали на не справність бензонасоса і запропонували його замінити, обіцяючи що моя проблема при цьому зважитися.

 

Чи можна домогтися страхового відшкодування за автомобіль, не підлягає відновленню?
Здрастуйте, шановні фахівці. Прошу Вас прокоментувати таку ситуацію. 15 серпня цього року при проїзді перехрестя ми з чоловіком потрапили в дтп (в нас врізався п'яний водій). Естестаенних були викликані всі потрібні служби все зафіксовано.

 

Чи можуть власники дачі подати в суд на відпочивали, для відшкодування збитку, заподіяного пожежею?
Здравствуйте, допоможіть будь ласка! У ці вихідні я, мій молодий чоловік, ще одна пара і друг, син господарів дачі, поїхали на дачу. Приїхали в п'ятницю ввечері, повечеряли, я і подружка пішли спати, молоді люди пішли в лазню, вони прибрали все за собою, загасили пічку в лазні і теж пішли спати, в суботу ми смажили шашлики, ввечері пішли всі в баню, піч так само загасили , забралися і пішли спати, вночі я прокинулася від криків «пожежа», мене і мого молодого чоловіка розбудив син господарів дачі, горіла лазня, електрику відключилася, автоматичні в

 

Чи можна вимагати від продавця відшкодування коштів витрачених на ремонт неякісного товару?
Привіт, навесні цього року я купила дитячу коляску через інтрнет. Через тиждень вона зламалася, а оскільки обіцяна гарантія була півроку, я написала заяву про ремонт або поверненні в магазин. Мені відмовили, мотивуючи це тим, що коляска електронних частин не має і гарантійному ремонту не підлягає.

 

Чи є вимоги позивача до відповідача про відшкодування правомірними?
Я є відповідачем за позовом на відшкодування збитку при ДТП. В результаті ДТП загинула людина. Пред'явлений позов: відшкодування витрат на поховання - 500 тис. руб., Ремонт машина - 350 тис. руб., Погашення кредиту в банку - 150 тис.

 

Чи можна вимагати відшкодування моральної шкоди від державних органів?
Мій чоловік 11 липня 2010р. був звільнений з лав НД по досягненню граничного віку. На момент звільнення житлова комісія в /ч, де він проходив службу за контрактом, не поставила його на облік як потребує в постійному житло, керуючись письмовими відповідями КЕЧ, куди були представлені всі необхідні документи.

 

Чи можна отримати відшкодування моральної шкоди при заподіянні фізичного?
Скажіть, будь ласка, чи можу я в суді розраховувати на відшкодування моральної шкоди від завданих мені фізичних ушкоджень і переживань в результаті наступного ДТП. Катаючись в парку на велосипеді, на мене наїхав мотоцикл.

 

Чи можна вимагати від туристичної фірми відшкодування за неякісні слуги?
Добрий день!
6 міся назад мої батьки повністю оплатили туристичну поїздку до Туреччини на 14 днів у готель HV1. У підсумку за 3 години до виходу з дому їм привезли документи, в яких турагентство за власною ініціативою селить батьків на 9 днів в інший готель 5 зірок, а тільки потім мої батьки повинні будуть переїхати в готель, який вони забронювали (80 км) на решту 4 дні.

 

Чи можна продати пошкоджену машину не чекаючи розгляду судом питання про відшкодування, якщо експертиза вже проведена?
Підкажіть, будь ласка, мені розбили машину, страхова компанія винуватця зникла з ринку і за неї відшкодування збитку взяв на себе РСА. Мій збиток перевищує ліміт виплати РСА і різницю я повинна стягувати з винуватця через суд.

 

Чи можна вимагати від майстерні відшкодування витрат, пов'язаних з вторинної поломкою автомобіля по закінченню гарантійного терміну служби відремонтованої запчастини?
4 травня 2010 я звернувся в ІП Соболєва Наталія Анатоліївна (Сфера-Авто) з питання ремонту системи опалення салону а /м (КІА Спектра). Була надана послуга в ремонті а /м: Замінений радітор грубки, замінений повітряний фільтр салону, проведена Дігностіка системи охолодження двигуна - всього на 10370 руб.

 

Як отримати пряме відшкодування збитків зі страхової компанії?
11.07.10 відбулося ДТП. Отримали всі документи в ДАІ і 21.07.2010 звернулися в свою страхову компанію по ПВУ. Наша компанія відмовила через не дуже виразно викладеної, приблизно так: "Зверталися до винуватця, але не отримали відповідь, тому звертайтеся самі" Винуватець застрахований в ТПСО, яку з 02.

 

Чи може брат відсудити частину будинку або матеріального відшкодування за надану допомогу в будівництві?
в 2004 році була куплена ділянка 12 соток в Підмосков'ї. (Куплений моїм старшим братом на наші спільні гроші.) По 8 тисяч уе скидалися.
після етого ділянку був розділений на 2 по 6 соток
і моя частина (8 соток) була по дарчим передана моєму батькові.

 

Чи може сусід пред'явити позов про відшкодування збитку через затоки в результаті гасіння пожежі?
Я прописаний і живу в Москві 7 років. В Н. Новгороді я мав 1 2 будинку. Сталося займання 10.06.2009
г (за нез'ясованих причин - в будинку нікого не було). Сусіда при гасінні підлили пожежники. 6
міс.

 

Чи може страхова компанія потерпілого вимагати відшкодування збитків по причині затоки?
Потрібна допомога юриста! 25.102010г. мені прийшло вимога № 86326-001 ЦДУ з Центру боргових Управління групи компаній про необхідність терміново виплатити компанії ТОВ Росгорстрах 17880 руб.60 коп за відшкодований цією компанією моїм сусідам збиток за затоку квартири, який стався 17.

 


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

24 години онлайн. Постав своє питання прямо зараз Безкоштовно!

Центр Правової Допомоги © 24Laws.com.ua

 

Харків, Київ, Дніпропетровськ