Захист прав споживачів - Юридичні послуги

Вам продали неякісний товар, а продавець відмовляється задовольняти ваші обгрунтовані претензії? Сервісний центр не приймає придбану вами побутову техніку на гарантійний ремонт і незаконно вимагає його оплати? А може бути, набутий вами предмет одягу виявився невідповідного розміру, але магазин відмовляється приймати його назад?

Всі ці питання відносяться до сфери захисту прав споживачів, і наші юристи мають великий досвід вирішення цих та подібних їм проблем. Слід пам'ятати, що до сфери захисту прав споживачів відноситься не тільки придбання або ж повернення товарів неналежної якості, але й випадки неякісного надання послуг.

Порушені ваші права споживача? Примусьте відповідача відшкодувати завдані збитки з допомогою нашого фахівця! У 90% випадків порушення закону про захист прав споживача, нам вдається повністю задовольнити вимоги споживача та здобути гідну компенсацію без суду - шляхом пред'явлення претензійного пакета і проведення мирних переговорів.

Якщо захист ваших прав увазі судовий розгляд, ми допоможемо скласти вам грамотне позовну заяву і представимо ваші інтереси в суді. У цьому випадку, понесений вами та моральної шкоди буде стягнуто нами з відповідача за рішенням суду.

У справі захисту прав споживачів ключове значення має час. Адже варто відхилитися від встановлених законом строків подання скарги або претензії всього лише на день, і можливість захистити свої права у встановленому законом порядку буде упущена назавжди - саме тому не варто відкладати візит до юриста, інакше може виявитися занадто пізно.

Для того, щоб записатися на безкоштовну консультацію до наших фахівців, потрібно всього лише один телефонний дзвінок, і не виключено, що ваша проблема буде вирішена вже при першій же зустрічі з юристом.

Постав своє питання прямо зараз та отримай консультацію юриста по телефону Безкоштовно!
Ваше ім'я *
Телефон *


Ваш регіон *


Ваше питання *


24 години онлайн. Постав своє питання прямо зараз Безкоштовно!

Центр Правової Допомоги © 24Laws.com.ua

 

Харків, Київ, Дніпропетровськ