Сімейне право - Юридичні послуги

Сімейні відносини - одна з тих областей, де допомога юриста має бути особливо м'яка і ненав'язлива, адже такі делікатні речі, як шлюборозлучний процес, розділ спільно нажитого майна або встановлення опікунства над залишиною без піклування батьків дитиною, не терплять грубого втручання. Наші фахівці мають найвищу компетенцію в цих непростих питаннях і на сьогоднішній день переважна більшість сімейних справ, довірених юристам нашої компанії, вирішуються на користь клієнта.

Якщо ви готові до сімейного життя, але хочете визначити майнові права і обов'язки подружжя у шлюбі, наші юристи запропонують вам підготовку грамотного шлюбного контракту, що повністю відповідає вашим інтересам. У тому випадку, якщо ваше сімейне життя з тих чи інших причин не складеться, ми допоможемо вам здійснити цивілізоване розставання з чоловіком (дружиною) і отримати максимально можливу частку спільної власності при розділі майна.

Часто, при розірванні шлюбу необхідно визначити місце проживання дітей з одним із подружжя і встановити розмір і порядку сплати аліментів. У цих випадках звернення до наших фахівців з сімейних питань - запорука благополучного вирішення ситуації на вашу користь.

Як домогтися проживання з дитиною або визначити порядок спілкування з ним? Як стягнути аліменти з реального доходу чоловіка? Як позбавити чоловіка (-у) батьківських прав? Як виписати колишнього чоловіка (-у) з квартири? Якщо вас, чи ваших близьких турбує один з перелічених питань, вам необхідно звернутися за безкоштовною консультацією до наших фахівців в області сімейного права. Вони не тільки дадуть вам юридично вірну оцінку всіх обставин справи, але і запропонують оптимальний варіант вирішення спору з чітким планом подальших дій!

Постав своє питання прямо зараз та отримай консультацію юриста по сімейному праву Безкоштовно!
Ваше ім'я *
Телефон *


Ваш регіон *


Ваше питання *


24 години онлайн. Постав своє питання прямо зараз Безкоштовно!

Центр Правової Допомоги © 24Laws.com.ua

 

Харків, Київ, Дніпропетровськ