Чи можна відключити сусіда від свого приватного водопроводу.
Здрастуйте! Мій батько (89л.) власник частини дома.В 1970г.он спільно з сусідами провів у будинок воду.У його рідної сестри (її частину за його стіною) води не було т.к.они там не проживала, приїхавши через яке -то час (він не пам'ятає 1-3 роки) туди жити, батько дозволив їй підключитися до своєї труби під його кімнатою.

 

Чи правомірно позбавлення водійських прав за відмову від медичного огляду?
Їхала з міста з 3 дітьми, були в парку, в'їхали в свій гарнізон, середній ребнок захотів у туалет, згорнула убік, переконавшись, що ніяких машин немає, раптом включаються фари, виходить співробітник ГИБДД, перевіряє документи і пропонує сісти до них в машину , що я і зробила.

 

Як добитися від судді роз'яснення рішення суду, чи правомірний відмова від вчинення роз'яснення?
17 січня інспектор ГБДД відібрав ВО та 9 лютого 2010 мировим суддею судової ділянки району Дорогоміловог.Москви Селедцовой Т.В. щодо мене було розглянуто адміністративну справу і винесено Постанову, згідно з яким мене визнано винним у вчиненні адміністративного правопорушення, відповідальність за яке передбачена ч.

 

Як оскаржити позбавлення водійських прав з причини відмови від медичного огляду?
здравствуйте! хотілося б відразу пояснити-я позбавлена прав, з даними позбавленням не згодна, дійшла до верховного суду, але мої скарги залишені без удовлетворенія.защітніка у мене не було, ащіщала свої права самостійно, т.

 

Померлий залишив заповіт і не включив в нього своїх дітей від першого шлюбу, чи правомірно це?
У мене помер батько, він жив зі своєю другою дружиною. Від першого шлюбу в нього залишилося 2 дітей - я і мій брат (27 і 37 років). Після смерті пройшло 5 з половиною місяців. Я прийшла до нотаріуса, у якого відкрито справу про спадкування (це виявилося зовсім не в районі, де батько жив з другою дружиною, а зовсім в іншій частині міста).

 

Як домогтися безкоштовного ремонту від фірми, яка за три дні до поломки вже здійснила ремонт та з ладу вийшла та ж деталь?
Мені провели ремонт бензокосілкі в фірмі Каботажзаменілі стартер (ручка і мотузочок на валику, які приводять в дію двигун). За послуги я заплатила 1660 руб. Вдома почала косити траву, косарка заглохла, мабуть скінчився бензин.

 

За інтернет від провайдера прийшов великий рахунок за той час, коли абоненти залишали країну і не користувалися інтернетом, як вчинити в даній ситуації?
Ми жівм в послке Вішки, який знаходиться в 2 км від МКАД. Тут один єдиний провайдер по інтернету і тіл. зв'язку. Вони монополісти. Переїхавши сюди, ми стали отримувати рахунки за інтернет по 8-9 тис. рублів на місяць, при тому, що ніяким скачуванням інформації не займалися.

 

Чи можливо примусове лікування матері від алкоголізму?
Добрий день. Моя проблема полягає в наступному: Мені 20 років, я живу з мамою (крім нас там прописана моя бабуся). Квартира приватизована. Моя мати постійно п'є, після чого починає застосовувати фізичну силу, хапається за ножі.

 

Чи має працівник, який отримав каліцтво при виконанні своїх трудових обов'язків, право вимагати від роботодавця спеціалізований автомобіль?
Здрастуйте!
Підкажіть, будь ласка, чи маю я право вимагати від роботодавця спеціалізований автомобіль? Справа в тому, що в 2008 році в результаті злочинної халатності я отримав трудове каліцтво.

 

Що робити якщо один із спадкоємців приховує від інших спадкоємців правовстановлюючі документи на квартиру?
Здрастуйте! Мій батько помер у 2000-му році, я подала на спадщину ветом ж році, але в його приватизовану квартиру мене не пускала його сожітельніца.В результаті вона приховала від мене всі документи по приватизації, подала на мене в суд по зняттю мене з реєстрації в даній квартирі, в результаті судових розглядів вона сама принесла будинкову книгу приналежну моєму батькові, книга була заведіна навесні 1996р в цій книзі прописаний мій батько, його співмешканка, її дочка я і мої двоє моїх дітей.

 

Як добитися від банку повернення вкрадених шахраями коштів?
Добрий день! Я проживаю в Москві, 8 місяців працюю в коледжі у м. Домодєдовському, знімаю гроші із зарплатної картки банку Москви в банкоматі Рамстора на Каширському шосе поруч з роботою. На передодні відпустки шахраї зняли всі відпускні гроші з моєї зарплатної картки, як виявилося не має захисного чіпа, виданої банком.

 

Що робити якщо відповіді ФССН і РСА з приводу заниження страхових виплат, не задовольнять заявника?
Після ДТП проведені всі процедури за правилами ОСАГО і вимогам ВАТ СК РОСНО. Ваплачена незаперечна частина = 05 рахунки фірми з ремонту кузова АМ FORD на гарантії до 2011р. Подана претензія в СК і скарги в РСА і ФССН про заниження виплати без пояснення причин, т.

 

Як добитися від роботодавця виплати заробітної плати, якщо працівник не був оформлений офіційно?
Здравствуйте, підкажіть, будь ласка, що мені робити в ситуації, що склалася. 05.07.2010 року я влаштувався на роботу в будівельну компанію, приступив до роботи. Час йшов, я виконував свою роботу, а керівництво фірми тягнуло з укладенням трудового договору.

 

Чи належить особам, які втратили у пожежі все майно допомогу від держави і чи законний відмова в постановці в чергу на житло?
У 2006 році згорів муніципальний будинок, де була моя квартира. При зверненні на виділенні житла замість втраченого, мені відмовили у зв'язку з відсутністю такого і не поставили на облік нужденної, про що я не знала і про що дізналася тільки 01.

 

Чи можна вимагати від продавця відшкодування коштів витрачених на ремонт неякісного товару?
Привіт, навесні цього року я купила дитячу коляску через інтрнет. Через тиждень вона зламалася, а оскільки обіцяна гарантія була півроку, я написала заяву про ремонт або поверненні в магазин. Мені відмовили, мотивуючи це тим, що коляска електронних частин не має і гарантійному ремонту не підлягає.

 


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 16

24 години онлайн. Постав своє питання прямо зараз Безкоштовно!

Центр Правової Допомоги © 24Laws.com.ua

 

Харків, Київ, Дніпропетровськ