Трудове право - Юридичні послуги

Вирішення трудових спорів - одне з основних напрямків діяльності наших юристів. Стягнення невиплаченої заробітної плати та компенсацій при звільненні, оспорювання накладених роботодавцем дисциплінарних стягнень, відновлення незаконних звільнених працівників - ось далеко не повний перелік питань, з якими щодня звертаються до наших фахівців в області трудового права. Зі всіх трудових питань нами напрацьовані ефективні схеми захисту порушених прав працівників, використання яких гарантує позитивний результат справи.

Існує думка, що з'ясовувати трудові відносини з працедавцем - справа абсолютно безперспективна, і навіть шкідлива, однак практика переконливо доводить зворотнє. Роботодавці нерідко користуються правовою неграмотністю працівників і порушують надані їм законом права з вигодою для себе. Якщо вам не виплачуються належні за законом посібники, не надається декретна відпустка або ж встановлені згідно з законом відгули, якщо вас навантажують обов'язками, які не відносяться до вашої посади - не потрібно йти на поводу у роботодавця! Зверніться за безкоштовною консультацією до нашого фахівця по трудовому праву - в більшості випадків вчасне звернення за юридичною допомогою може вирішити вашу проблему!

А може бути, ви знаходитесь по іншу сторону барикад, і втомилися від неробства і прогулів своїх співробітників? У такому випадку, ми допоможемо вам законно й обгрунтовано звільнити недбайливого працівника, а в разі, якщо його дії було завдано якоїсь шкоди організації, то і стягнути з нього понесені збитки. У вас виникають сумніви щодо чесності та порядності вашого співробітника? Ми докладно розповімо вам, як і за яких підстав можливо перевести працівника на іншу посаду, або ж зовсім відмовитися від його послуг. Адже юридична грамотність роботодавця - це відмінний дисциплінуючий чинник для співробітників. Отримайте безкоштовну консультацію нашого фахівця по трудовому праву - і ви зрозумієте, що деякі питання вирішуються куди простіше, ніж здається!

Постав своє питання прямо зараз та отримай консультацію юриста по трудовому праву Безкоштовно!
Ваше ім'я *
Телефон *


Ваш регіон *


Ваше питання *


24 години онлайн. Постав своє питання прямо зараз Безкоштовно!

Центр Правової Допомоги © 24Laws.com.ua

 

Харків, Київ, Дніпропетровськ