Кримінальне право - Юридичні послуги

Випадки, коли співробітники міліції і прокуратури безцеремонно порушують основні права і свободи громадян - далеко не рідкість. Якщо ви потрапили в поле зору правоохоронних органів - вам слід негайно звернутися за допомогою до нашого юристу, який має досвід роботи у кримінальних справах.

Вас не влаштовує той запобіжний захід, який обрав для вас слідчий? У відношенні вас застосовувалися тортури та інші недозволені методи дізнання? Ви вважаєте, що вчинене вами діяння невірно кваліфіковано, або ж вважаєте, що в ньому в принципі відсутній склад злочину? Обшук у вашій квартирі проводився з кричущими порушеннями кримінально-процесуального законодавства, але на всі ваші скарги слідують одні тільки відписки? Наші юристи вже тривалий час успішно протидіють свавіллю правоохоронних органів, домагаючись не тільки торжества справедливості і закону, але і великих грошових компенсацій.

Наші фахівці в галузі кримінального права знають найдрібніші деталі і тонкощі кримінального та кримінально-процесуального закону - саме тому вони здатні в найкоротші терміни оцінити законність дій органів дізнання та попереднього слідства, запропонувавши вам кілька варіантів захисту своїх порушених прав. Ми зможемо також надати вам досвідченого адвоката, який буде присутній при кожному епізоді вашого спілкування з представниками влади.

Фахівці нашої компанії вживуть всіх заходів до того, щоб судове засідання по вашій справі не відбулося - навіщо доводити справу до суду, якщо можна вирішити її полюбовно? Зверніться за безкоштовною консультацією до нашого фахівця з кримінального права, і відчуйте себе в безпеці!

Постав своє питання прямо зараз та отримай консультацію юриста по кримінальному праву Безкоштовно!
Ваше ім'я *
Телефон *


Ваш регіон *


Ваше питання *


24 години онлайн. Постав своє питання прямо зараз Безкоштовно!

Центр Правової Допомоги © 24Laws.com.ua

 

Харків, Київ, Дніпропетровськ