Авторське право - Юридичні послуги

Переважна більшість наших співгромадян, стикаючись з такими термінами як «копірайт» або «право авторства», відчувають себе вкрай незатишно. Найбільш неприємним є те, що точно таке ж подив і нерозуміння викликає авторське право у багатьох правоприменителей, тобто у тих, хто повинен як ніхто інший орієнтуватися в законодавстві. А адже їх неграмотність - перша і головна причина порушення прав і законних інтересів громадян.

Найчастіше людям здається, що з хитросплетіннями авторського права доводиться стикатися тільки поп-зірок і письменникам. Однак це далеко не так: потрапити в сферу правового регулювання цієї підгалузі цивільного права куди простіше, ніж здається. Досить тільки купити книгу або диск - і ви вже купуєте цілий комплекс прав і обов'язків, розібратися в яких може тільки досвідчений юрист. Багато хто намагається зробити це самостійно, або ж наївно вважають, що необхідності в цьому немає. Як результат цього легковажності - багатомільйонні штрафи та інші, нітрохи не більш приємні наслідки.

А якщо вам доведеться опинитися по інший бік барикад, опублікувавши свій вірш або нарис, записавши пісню, або сконструювавши принципово нову модель двигуна? Як уберегти своє творіння від плагіату, як змусити його працювати на себе? А якщо хтось дозволив собі вкрасти вашу ідею, як залучити негідника до відповідальності? На всі ці питання наші консультанти дадуть з повним знанням справи. Ми не просто допоможемо вам - ми пояснимо, як уникнути повторення подібних ситуацій в подальшому.

А може, ви вже опинилися в скрутній ситуації, і тепер потребуєте допомоги компетентного юриста по авторському праву? У цьому немає нічого складного - досить звернутися за безкоштовною консультацією до одного з наших кваліфікованих фахівців, і з того моменту, як ви переступите поріг нашого офісу, всі ваші проблеми стануть нашими. А вирішувати проблеми - це наша робота.

Постав своє питання прямо зараз та отримай консультацію юриста по авторському праву Безкоштовно!
Ваше ім'я *
Телефон *


Ваш регіон *


Ваше питання *


24 години онлайн. Постав своє питання прямо зараз Безкоштовно!

Центр Правової Допомоги © 24Laws.com.ua

 

Харків, Київ, Дніпропетровськ