Земельне право - Юридичні послуги

Ви вирішили стати землевласником і хочете оформити землю і споруди у власність? Вас цікавить, як вірно і юридично грамотно провести межування? Ви хочете взяти в оренду земельну ділянку на тривалий термін? А бути може, вас цікавить, в якому порядку здійснюється переклад земель сільськогосподарського призначення в інші категорії? Відповіді на всі ці непрості питання вам може дати наш юрист, який спеціалізується на земельному праві.

Земельне законодавство України у вищій мірі динамічно, і саме тому фахівці нашої юридичної компанії уважно відстежують найменші його зміни, щоб завжди мати можливість дати саму повну та вичерпну консультацію своїм клієнтам. Більш того - можливість отримати безкоштовну консультацію по всім перерахованим вище питань є у кожного, адже для цього потрібне тільки записатися на прийом до нашого юриста.

Одними з найчастіших питань, з якими звертаються наші клієнти до фахівців із земельного права, є питання про порядок надання земель під забудову та про порядок узаконення самовільно зведених будівель. Наші юристи в повній мірі обізнані як про питання правового регулювання цих моментів, так і про тенденції, які панують у судовій практиці, що дозволяє їм з упевненістю гарантувати позитивне рішення проблеми, з якою ви до них звернетеся.

Нерідкі також випадки виникнення конфліктів між землевласниками та органами місцевого самоврядування, у зв'язку з виробленням останніми небезперечними практики правового регулювання у сфері землекористування. Фахівці нашого центру мають значний досвід заперечування рішень органів місцевого самоврядування в судовому порядку в інтересах фізичних осіб і організацій. Саме тому, якщо ви вважаєте, що ваші права були порушені, не варто затягувати зі зверненням за юридичною допомогою - безкоштовна консультація у фахівця по земельному праву здатна дати вам більше, ніж ви очікуєте.

Ваше ім'я *
Телефон *


Ваш регіон *


Ваше питання *


24 години онлайн. Постав своє питання прямо зараз Безкоштовно!

Центр Правової Допомоги © 24Laws.com.ua

 

Харків, Київ, Дніпропетровськ