Страхове право - Юридичні послуги

Страхові компанії всіма доступними їм засобами переконують громадян, що страховка - це найкращий спосіб захисту свого майна. Однак часто буває так, що при настанні страхового випадку під тим чи іншим приводом виплати не відбувається. У разі, коли страхова компанія заявляє про те, що підозрює вас у шахрайстві, наполягає на зниженні страхової виплати або зовсім в ній відмовляє - вам слід звернутися до нашого юриста, що спеціалізується на страховому праві.

Ми досить давно працюємо в області страхового права, щоб з упевненістю стверджувати - переважна більшість суперечок громадян і організацій зі страховими компаніями закінчуються на користь позивача, якщо за справу береться компетентний юрист. Зверніться за безкоштовною консультацією до фахівця нашого Центру за детальним аналізом вашої ситуації і експертизою наявних документів - за підсумками консультації ми запропонуємо вам декілька варіантів вирішення проблеми з чітким планом подальших дій!

Наша практика страхових суперечок показує - в 90% випадків домовитися зі страховиками вдається без суду, шляхом підготовки та вручення претензійного пакета. Фахівці компанії підготують вам всі потрібні документи і, з вашої згоди, представлять ваші інтереси на переговорах з протилежною стороною.

У разі, коли страхова компанія упорствует, ми відновимо справедливість через суд. Окрім задоволення основних вимог, наш юрист доб'ється стягнення відсотків за кожний день прострочення, відшкодування моральної шкоди та компенсації витрат на юридичні послуги. Не витрачайте свій час на самостійні переговори зі страховою, зверніться за юридичною допомогою сьогодні!

Постав своє питання прямо зараз та отримай консультацію юриста по страховому праву Безкоштовно!
Ваше ім'я *
Телефон *


Ваш регіон *


Ваше питання *


24 години онлайн. Постав своє питання прямо зараз Безкоштовно!

Центр Правової Допомоги © 24Laws.com.ua

 

Харків, Київ, Дніпропетровськ