Корпоративне право - Юридичні послуги

Ведення бізнесу завжди так чи інакше пов'язане із захистом своїх прав в численних суперечках, причому не тільки з державою, але в суперечках з юридичними особами, акціонерами акціонерних товариств та засновниками юридичних осіб. Якщо ви хочете забрати свою частку з бізнесу, і зробити це за взаємною згодою з іншими засновниками не виходить; якщо ви акціонер акціонерного товариства, і незадоволені роботою керівництва товариства; якщо ваш контрагент, юридична особа, не виконав своїх зобов'язань за договором, то вам слід звернутися за безкоштовною консультацією до нашого фахівця по корпоративному праву.

Сфера правового регулювання корпоративного права досить обширна, і до його відання належить безліч ситуацій, що виникають у процесі здійснення юридичною особою своєї діяльності. Ви вважаєте, що ваші права, як акціонера, були ущемлені керівництвом акціонерного товариства? При розподілі прибутку товариства з обмеженою відповідальністю ваша частка виявилася меншою, ніж це пропонується законом і Статутом товариства? Вам не надається закріплена в установчих документах можливість участі в управлінні справами суспільства? Тільки юрист нашої компанії, глибоко і докладно вивчає норми корпоративного права, зможе дати вам чітку і грамотну відповідь на поставлені перед ним питання.

Якщо ж ситуація, в якій опинилися ви або організація, чиї інтереси ви представляєте, розв'язна тільки в судовому порядку, фахівці нашої компанії візьмуть на себе всі питання, пов'язані з представництвом в господарських судах, і їх участь буде додатковою гарантією позитивного результату справи. Першим кроком до цього повинна стати безкоштовна консультація, на якій наш юрист не тільки вивчить вашу ситуацію, але і зможе дати певний прогноз щодо перспектив справи, сформувавши чіткий план подальших дій. Звернувшись до нас, ви можете бути впевнені, що ваші проблеми будуть вирішувати фахівці вищого класу. А це означає, що незабаром ви будете згадувати про проблему, яка привела вас на консультацію, як про прикре непорозуміння.

Постав своє питання прямо зараз та отримай консультацію юриста по корпоративному праву Безкоштовно!
Ваше ім'я *
Телефон *


Ваш регіон *


Ваше питання *


24 години онлайн. Постав своє питання прямо зараз Безкоштовно!

Центр Правової Допомоги © 24Laws.com.ua

 

Харків, Київ, Дніпропетровськ