Цивільне право - Юридичні послуги

Незважаючи на те, що слово «договір» вже давно міцно увійшло в мову простих громадян, правила складання документів і виконання зобов'язань, з них випливають, все ще залишаються долею професіоналів. Найбільш часті завдання, які доводиться вирішувати нашим фахівцям з цивільно-правової спеціалізації, це складання договорів купівлі-продажу нерухомості, оспорювання укладених угод, забезпечення захисту порушених прав громадян та організацій в цивільно-правовому порядку і багато, багато іншого.

Ви є наймачем житлового приміщення, і вважаєте, що при складанні договору найму ваші права були порушені? Наші консультанти детально і доступно пояснять вам як загальні правила укладення такого виду угод, так і окремі тонкощі, на які слід звернути особливу увагу. А може бути, ваша організація довірила перевезення вантажу транспортній компанії, а відправлення так і не було доставлено в точку призначення? У цьому випадку ми допоможемо вам скласти грамотне позовну заяву, яка дозволить сповна відшкодувати всі понесені вами збитки. Якщо ж ви плануєте велику угоду, ми завжди допоможемо вам скласти договір, що максимально відповідає вашим інтересам.

Крім роботи з договорами, наші фахівці завжди готові проконсультувати вас з найбільш складних питань реєстрації юридичних осіб, складання та зміни статутних документів комерційних і некомерційних організацій, оцінити перспективність судового розгляду в конкретній спірного випадку, або ж запропонувати інший спосіб захисту ваших порушених прав.

Представництво в судах та органах державної влади з усіх питань, пов'язаним з цивільно-правової спеціалізації, юридичний супровід угод на всіх етапах з ув'язнення - ось далеко неповний перелік послуг, виконання яких ми можемо гарантувати вам на найвищому рівні.

Визначитися ж з тим, який саме комплекс послуг необхідний саме вам, ви зможете, записавшись на нашу безкоштовну консультацію. Від вас буде потрібно лише викласти суть справи нашого юристу, а все інше ми беремо на себе.

Постав своє питання прямо зараз та отримай консультацію юриста по цивільному праву Безкоштовно!
Ваше ім'я *
Телефон *


Ваш регіон *


Ваше питання *


24 години онлайн. Постав своє питання прямо зараз Безкоштовно!

Центр Правової Допомоги © 24Laws.com.ua

 

Харків, Київ, Дніпропетровськ