Податкове право - Юридичні послуги

Сплата податків - це перший і головний обов'язок фізичних і юридичних осіб перед державою. Однак чи можна назвати існуючу систему оподаткування справедливою? Ні, не можна. Саме тому фахівці в галузі податкового права безперервно працюють над оптимізацією оподаткування, і особливо це стосується оподаткування комерційних організацій.

Як максимально зменшити податковий тягар комерційної організації, не залучаючи при цьому зайвої уваги податкової служби? Чи можливо повернути суми, незаконно стягнуті фіскальними органами, і при цьому розраховувати на справедливу компенсацію з боку держави? Наші фахівці з податкового права регулярно вирішують подібного роду питання, і дійсно в цьому досягли успіху: кращим тому свідченням служать рішення адміністративних судів, за якими податкова служба вже повернула суб'єктам оподаткування не один десяток мільйонів гривень.

Однак питання оподаткування напряму стосуються не тільки господарюючих суб'єктів, але і пересічних громадян. Це, наприклад, податкові відрахування, у зв'язку з якими виникає маса питань. Як розраховувати розміри податкових відрахувань на освіту дитини, на його лікування? В якому розмірі і за яких умов є можливість отримання податкового вирахування при придбанні нерухомості молодою сім'єю? Всі ці питання дійсно актуальні для більшості жителів нашої країни, але податкове законодавство настільки заплутано і важко для розуміння непідготовленої людини, що розібратися у всіх тонкощах оподаткування фізичних осіб самостійно практично неможливо.

Більш того, враховуючи високу ступінь динамічності податкового законодавства, дати грамотну консультацію з цих питань може тільки юрист, постійно стежить за останніми його змінами, знайомий з практикою арбітражних судів, знає особливості роботи фіскальних органів держави зсередини. Такі фахівці у нас є!

Якщо вам важливі ваші гроші, і ви не хочете просто так віддавати їх державі - запишіться на безкоштовну консультацію до наших юристів-податківцям, і отримаєте вичерпні відповіді на всі свої запитання. Бути може, ви дізнаєтеся, що держава вам чимало заборгувала.

Постав своє питання прямо зараз та отримай консультацію юриста по податковому праву Безкоштовно!
Ваше ім'я *
Телефон *


Ваш регіон *


Ваше питання *


24 години онлайн. Постав своє питання прямо зараз Безкоштовно!

Центр Правової Допомоги © 24Laws.com.ua

 

Харків, Київ, Дніпропетровськ