Чи може представник сам підписувати позовну заяву?
Здрастуйте! Я склала заяву до суду від імені мама (справа громадянське про виділ частки в натурі), сама ж його і понесу. У мене є довіреність від мами, завірена нотаріусом. Скажіть, мого підпису достатньо чи необхідна підпис мами.

 

Чи може муніципальна квартира увійти в спадкову масу?
I. Питання по спадковому праву:
1. У серпні 2010 року у чоловіка померла мати. Він ще не вступив у права спадкування. Чи вірно, що зараз можна звернутися до будь-якого нотаріуса (не тільки за місцем хітельства /знаходження майна)?
2.

 

Чи може дитина досяг 14-ти річного віку сам вирішувати з ким із батьків він хоче проживати?
Ми в розлученні з 2004 року.
Доньці 14 років.
У мене новий шлюб з 2009 року.
Народився син, йому 1 міс.
Колишня дружина подала на аліменти і перерахунок аліментів за нашою усної домовленості (6 тис в міс.), Які я платив через ощадбанк (всі квитанції в наявності).

 

Чи можна включити в спадкову масу квартиру, яку спадкодавець не встиг приватизувати?
Житель Москви прийняв приватизувати квартиру в якій проживав. Видав довіреність на оформлення приватизації своєму другові. В першу чергу той звернувся в БТІ. Керівництву БТІ він здався підозрілим, і його паспортні дані були відправлені на перевірку в МВС.

 

Як вирішити спір про спадкове майно між кількома спадкоємцями?
За спадковим справі (у зв'язку зі смертю батька) у нотаріуса проходить автомобіль (не в робочому стані), у справі беруть участь 3 спадкоємця: я, моя сестра і дружина батька. Сестра згодна передати свою частку мені, щоб я міг зняти з обліку дане авто, але дружина батька всіляко затягувала вирішення цього питання, а зараз зовсім на контакт не йде і вирішити цю ситуацію представляється можливим швидше за все лише в суді.

 

Як з'ясувати куди переїхала контора нотаріуса, у якого було відкрито спадкову справу?
Здрастуйте! У мене таке питання, в листопаді 2003 року я відкрила спадкову справу, тоді ще за місцем проживання був нотаріус.Я їздила на ул.Новогіреева м.Перово.дело відкрито але я не продовжила оформлення, зараз вирішила оформити на себе дачу чоловіка і поїхала знову туди але нотаріальна контора звідти переїхала і куди-я не знаю.

 

Чому нотаріус відмовився відкрити спадкову справу і що робити далі?
Мною було подано заяву нотаріусу на видачу свідоцтва на право спадщини на 1/4 частину квартири належала померлій у 1995 році моїй дружині на правах "спільної власності" разом зі мною і двома синами.

 

Чи може кредитор сам стягнути борг, якщо він підписав договір з колекторами?
За договором купівлі продажу мені винні гроші. Звернувся до Колекторам за допомогою. Відправив їм узгоджений по ел. поштою і підписаний мною договір всі два прим. поїздом. Фірма ця знаходиться в іншому місті.

 

Чи можна повернути шапку, якщо бирку з виробу зняв сам продавець?
Я придбала дитині комплект шапку з шарфом. З магазину він вирішив піти в новій шапці, продавець відірвала бирку і віддала нам товар без бирки. Дійшовши до машини виявилось, що шапка не підходить за розміром, т.

 

Як вступити в право власності на спадкове майно?
мати за станом здоров'я проживала у меня.Она померла 2008году, її похорон виробляла я,
хоча у неї було ще 2детей.После її смерті залишився будинок. У права спадщини в призначений законом термін ніхто невступал.

 

Як вступити в право власності на спадкове майно після матері?
Після смерті матері минуло 2года, на день смерті вона проживала у мене. Похорон виробляла я.У НЕ отлался будинок. Спадкоємців я і моя сестра. Після смерті в спадок ніхто не вступав, в будинку ніхто не прописаний.

 

Чи може власник квартири сам поміняти газовий лічильник?
На початку 2008р. я звернувся в Бараізінское відділення "Одінцовомежрайгаз" з проханням устаноаіть мені лічильник приладу обліку газа.Однако співробітники цієї організації, м пославшись на те що частина старого газового обладнання замінена не спеціалістаі цієї організації не ставили мені лічильник газу.

 

Спадкування за заповітом
Заповіт являє собою письмовий документ, в якому виражена воля спадкодавця розпорядитися належними йому матеріальними і нематеріальними цінностями у разі його смерті. Це односторонній договір, тому його складання потребує дотримання встановлених правил, щоб воля заповідача була виконана повністю і належним чином. Особи, які на момент складання заповіту визнані дієздатними частково або обмежено, не можуть бути заповідача.

 

Порядок успадкування
Перш за все, право на спадкування майна мають особи, згадані в заповіті. При цьому воля спадкодавця ставиться вище родинних зв'язків. Далі спадкування здійснюється за законом в порядку черговості.

 

Спадщина за законом
Чинним законодавством передбачено вісім черг спадкування. До першої черги відносяться діти (не залежно від того, народжені вони у шлюбі чи ні), дружина і батьки спадкодавця. Для спадкоємців однієї черги передбачено рівність часткою. Виняток - спадкування за правом представлення, коли замість певних спадкоємців до спадщини закликаються їх спадкоємці.

 


1 2

24 години онлайн. Постав своє питання прямо зараз Безкоштовно!

Центр Правової Допомоги © 24Laws.com.ua

 

Харків, Київ, Дніпропетровськ