Чи може представник сам підписувати позовну заяву?
Здрастуйте! Я склала заяву до суду від імені мама (справа громадянське про виділ частки в натурі), сама ж його і понесу. У мене є довіреність від мами, завірена нотаріусом. Скажіть, мого підпису достатньо чи необхідна підпис мами.
Чи може муніципальна квартира увійти в спадкову масу?
I. Питання по спадковому праву:
1. У серпні 2010 року у чоловіка померла мати. Він ще не вступив у права спадкування. Чи вірно, що зараз можна звернутися до будь-якого нотаріуса (не тільки за місцем хітельства /знаходження майна)?
2.
Як вирішити спір про спадкове майно між кількома спадкоємцями?
За спадковим справі (у зв'язку зі смертю батька) у нотаріуса проходить автомобіль (не в робочому стані), у справі беруть участь 3 спадкоємця: я, моя сестра і дружина батька. Сестра згодна передати свою частку мені, щоб я міг зняти з обліку дане авто, але дружина батька всіляко затягувала вирішення цього питання, а зараз зовсім на контакт не йде і вирішити цю ситуацію представляється можливим швидше за все лише в суді.
Як вступити в право власності на спадкове майно?
мати за станом здоров'я проживала у меня.Она померла 2008году, її похорон виробляла я,
хоча у неї було ще 2детей.После її смерті залишився будинок. У права спадщини в призначений законом термін ніхто невступал.
Чи може власник квартири сам поміняти газовий лічильник?
На початку 2008р. я звернувся в Бараізінское відділення "Одінцовомежрайгаз" з проханням устаноаіть мені лічильник приладу обліку газа.Однако співробітники цієї організації, м пославшись на те що частина старого газового обладнання замінена не спеціалістаі цієї організації не ставили мені лічильник газу.
Спадкування за заповітом
Заповіт являє собою письмовий документ, в якому виражена воля спадкодавця розпорядитися належними йому матеріальними і нематеріальними цінностями у разі його смерті. Це односторонній договір, тому його складання потребує дотримання встановлених правил, щоб воля заповідача була виконана повністю і належним чином. Особи, які на момент складання заповіту визнані дієздатними частково або обмежено, не можуть бути заповідача.
Порядок успадкування
Перш за все, право на спадкування майна мають особи, згадані в заповіті. При цьому воля спадкодавця ставиться вище родинних зв'язків. Далі спадкування здійснюється за законом в порядку черговості.
Спадщина за законом
Чинним законодавством передбачено вісім черг спадкування. До першої черги відносяться діти (не залежно від того, народжені вони у шлюбі чи ні), дружина і батьки спадкодавця. Для спадкоємців однієї черги передбачено рівність часткою. Виняток - спадкування за правом представлення, коли замість певних спадкоємців до спадщини закликаються їх спадкоємці.