Закінчення терміну тимчасового переведення і повернення постійної посади працівникові

У мене є трудовий договір з моїм роботодавцем, де вказано, що я прийнята на роботу на час декретної відпустки Співробітниці №1. Через 3 місяці цей відділ розформовують на 3 дрібніших відділу і мене переводять на постійну ставку (в один з цих відділів). Через рік я сама пишу заяву про те, що хочу перевестися в інший відділ іншого Управління. Однак там є тільки декретні ставка (Співробітниця №2). Я на неї погоджуюся (доп. Согл. До трудового договору зазначено, що переклад ТИМЧАСОВИЙ). В результаті Співробітниця №2 виходить з декрету (дитині 3 роки).
Я звертаюся в кадри з питанням про те, куди вони мене повинні перевести, так як сама в цей момент вагітна. Вони стверджують, що мають повне право перевести мене на первинну ставку, зазначену в трудовому договорі, тобто Співробітниці №1. Я ж вважаю, що роботодавець повинен повернути мені постійну роботу, яку займає мною до переходу в останній відділ. Права я в своїх переконаннях і якщо так, то на які правові документи (статті або пункти ТК РФ) мені необхідно посилатися в відділі кадрів.

Відповідь юриста:

Привіт, якщо був оформлений тимчасовий переклад, то згідно зі ст. 72.2 ТК РФ: за угодою сторін, що укладається в письмовій формі, працівник може бути тимчасово переведений на іншу роботу у того ж роботодавця на строк до одного року, а в разі, коли такий переклад здійснюється для заміщення тимчасово відсутнього працівника, за яким відповідно до законом зберігається місце роботи, - до виходу цього працівника на роботу. Якщо після закінчення терміну перекладу колишня робота працівнику не надано, а він не зажадав її надання і продовжує працювати, то умова угоди про тимчасовий характер перекладу втрачає силу і переклад вважається постійним.
Таким чином відділ кадрів повинен перевести вас на постійну посаду, яку займає до перекладу, згідно трудового договору.

 

Додаткові матеріали:

 • Примушування роботодавця до висновку безстрокового трудового договору
 • Захист прав працівника при багаторазовому їх порушення роботодавцем
 • Чи не правомірна вимога звільнення після закінчення строку трудового догово ...
 • Які права має вагітна жінка працює за строковим трудовим договором?
 • Чи правомірна переведення на іншу посаду, як його оскаржити і де?

 • Постав своє питання прямо зараз та отримай відповідь юриста по телефону Безкоштовно!

  Ваше ім'я *
  Телефон *


  Ваш регіон *


  Ваше питання *


  24 години онлайн. Постав своє питання прямо зараз Безкоштовно!

  Центр Правової Допомоги © 24Laws.com.ua

   

  Харків, Київ, Дніпропетровськ