Компенсація працівнику за незаконне звільнення з роботи

Добридень!
Хотіла б записатися до Вас на консультацію з трудового права, але для початку хотіла б дізнатися Вашу думку, чи має сенс займатися цим питанням з урахуванням існуючих обставин.

Коротка суть питання:
Я влаштувалася на роботу на посаду гл.бух 01072011 з випробувальний. терміном 6 місяців. У керівництва претензій до моєї роботи не було (мається письмова позитивна характеристика від ген.директора). У вересні була призначена виїзна податкова перевірка - керівництво захотіло, щоб нею займався колишній гл.бух - аутсортінговая компанія. Я в цей момент написала заяву за власним бажання у зв'язку з постійним хамством в моїй адресу з боку заст.ген.директора. Потім я хотіла відкликати заяву, але мені не дали цього зробити. Звільнення вважаю незаконним, хочу отримати через суд компенсацію в розмірі 3-х місячних окладів. Чи достатньо для суду моїх слів для підтвердження того, що я не хотіла звільнятися. Претензій у керівництва до моєї робіт немає, в якості своєї роботи я впевнена.

Відповідь юриста:

Добрий день. Згідно ст. 80 Трудового Кодексу РФ: до закінчення строку попередження про звільнення працівник має право в будь-який час відкликати свою заяву. Звільнення в цьому випадку не проводиться, якщо на його місце не запрошений у письмовій формі інший працівник, якому відповідно до цього Кодексу та іншими федеральними законами не може бути відмовлено в укладенні трудового договору. Таким чином ваш позов про відновлення на робочому місці обгрунтований.
Компенсація за незаконне звільнення: суд стягує на користь працівника середній заробіток за час вимушеного прогулу.

 

Додаткові матеріали:

 • Право працівника відкликати свою заяву про звільнення до закінчення терміну ...
 • Чи не правомірна вимога звільнення після закінчення строку трудового догово ...
 • Чи може працівник забрати свою заяву про звільнення?
 • Чи може працівник відновитися на робочому місці після звільнення?
 • Чи правомірно роботодавець скоротив випробувальний термін не повідомивши пр ...

 • Постав своє питання прямо зараз та отримай відповідь юриста по телефону Безкоштовно!

  Ваше ім'я *
  Телефон *


  Ваш регіон *


  Ваше питання *


  24 години онлайн. Постав своє питання прямо зараз Безкоштовно!

  Центр Правової Допомоги © 24Laws.com.ua

   

  Харків, Київ, Дніпропетровськ