Продавець привіз не ту меблі, яка була замовлена і відмовляє в розірванні договору

Доброго дня.
Ситуація дуже неприємна для мене, я не знаю, що робити.
Я замовила шафу-купе в інтернет магазіне.Его привезли вночь з 5 по 6 листопада, ми його подивилися з чоловіком (нас особливо цікавило колір і, об дзеркало було цілим) ніби все було в нормі (раніше ми замовляли вже шафа, але в інший фірмі, ніяких проблем не було) заплатили 16000р і отримали чек.Сомненія були, тому ми відкрили скриньку з дрібними деталями, і виявили, що шафа не той, інструкція була зовсім не та.Ми почали дзвонити відразу ж, тим хто привіз його, але вони пообіцявши, що порадяться і зателефонують, просто напросто вимкнули всі телефони.вообщем всі інші дні ми намагалися добитися того, щоб шафа обміняли або повернули гроші, на що у відповідь отримували лише хамство.В підсумку, нам сказали, що в понеділок, повоніть в фірму, тим хто займається питаннями обмінів та повернень, для того щоб розібратися в даній сітуаціі.Сегодня я так і сделала.Девушка, на тому кінці дроту, пообіцяла зв'язатися з дИРЕТОР, так як я сказала, що вже не хочемо з ними більше співпрацювати , нехай повернуть гроші і заберуть шкаф.Но директор сказав, що ні какіз повернень не буде, так ка шафа виконаний за індивідуальними размерам.Я пояснила, що шафа не той і ще до всього іншого висота шафи не збігається, так як замовляла висоту 220 а вони привезли 250 на що вона сказала, що цей помилка оператора.В підсумку з усього того, що я замовляла, збігається тільки колір.
Дуже прошу, допоможіть, я не сплю вже з п'ятниці, обурена нахабством і хамством і як впоратися з цією ситуацією просто не знаю.Я мене однорічна дитина, боюся, що мої нерви доведуть мене до лікарні.
Заздалегідь вдячна.

Відповідь юриста:

Привіт, в даному випадку, необхідно дивитися договір на виготовлення шафи. Якщо в ньому зафіксовані потрібні вам параметри і модель шафи, то розірвати договір ви можете на підставі ст. 29 ЗоЗПП. . Якщо продавець відмовиться задовольнити ваші вимоги - звертайтеся з позовною заявою до суду. Наші фахівці допоможуть вам скласти будь-який процесуальний документ і захистити ваші права, як на претензійної стадії, так і в суді.

 

Додаткові матеріали:

 • Як добитися від виробника меблів замовленого кольору та комплектації?
 • Як добитися від виробника меблів усунення проявилися недоліків?
 • Що робити якщо шафа-купе не встановили в обіцяний день?
 • Як стягнути кошти за договором купівлі-продажу меблів?
 • Вимога покупця про виплату неустойки згідно ЗоЗПП

 • Постав своє питання прямо зараз та отримай відповідь юриста по телефону Безкоштовно!

  Ваше ім'я *
  Телефон *


  Ваш регіон *


  Ваше питання *


  24 години онлайн. Постав своє питання прямо зараз Безкоштовно!

  Центр Правової Допомоги © 24Laws.com.ua

   

  Харків, Київ, Дніпропетровськ