Відшкодування вартості чобіт хімічної чищенням, зіпсувала взуття

Добридень!
в хімчистку Е) в березні 2011 р здала замшеві чоботи. через 2 тижні мені подзвонили що я можу їх забрати. однак послуга була виконана, м'яко сказати, неякісно. залишилися брудні плями, потертості від виведення бруду. я відмовилася забирати взуття, її знову відправили на фабрику, протягом декількох місяців я не могла отримати свої чоботи з різних причин, які мені називала адміністратор (переїжджали, немає майстра і т.д.) в середині жовтня 2011 р мене запросили нарешті то забрати чоботи, я була в шоці, вони остаточно втратили товарний вигляд. майстер їх перефарбував в моторошний колір, хоча зі мною цього не погоджували, я написала скаргу на ім'я директора хімчистки з проханням розібратися в цій ситуації і компенсувати мені вартість чобіт. вчора мені подзвонили знову з пропозицією подивитися на рузультате праць майстра, який нібито привів чоботи в належний вигляд, але з кольором мені доведеться миритися. питання як мені поступість в цій ситуації, відразу розсилати претензії, або тільки директору хімчистці, хоча надії на адекватне рішення руковдства у мене немає
заранее спасибо

Відповідь юриста:

Добрий день. У зв'язку з тим, що вам була надана послуга неналежної якості, яка спричинила незворотні пошкодження речі, на підставі Закону «Про захист прав споживачів» ви маєте право вимагати:
- Повернення вартості чищення;
- Відшкодування дворазовою ціни пошкодженої речі.

Нагадуємо, що згідно із законом ваше вимога має бути виконана протягом 10 днів. При виникненні спору, експертиза проводиться за рахунок хім.чісткі, в іншому випадку можете оплатити її самі, а потім вимагати відшкодування витраченої суми. Наші співробітники допоможуть вам в ситуації, що склалася.

 

Додаткові матеріали:

 • Хімчистка зіпсувала сукню і впродовж двох тижнів не усунули дефект.
 • Чи можна стягнути з хімчистки вартість зіпсованої речі?
 • Як добитися від хімчистки відшкодування за зіпсований пуховик?
 • Що робити у разі пошкодження пальто при хімічному чищенні?
 • Як стягнути з хімчистки збиток за зіпсований дорогий килим?

 • Постав своє питання прямо зараз та отримай відповідь юриста по телефону Безкоштовно!

  Ваше ім'я *
  Телефон *


  Ваш регіон *


  Ваше питання *


  24 години онлайн. Постав своє питання прямо зараз Безкоштовно!

  Центр Правової Допомоги © 24Laws.com.ua

   

  Харків, Київ, Дніпропетровськ