Хімчистка зіпсувала сукню і впродовж двох тижнів не усунули дефект.

в хімчистку я віддала сукню стоїмо 30 тис.руб, є чек. При прийманні про приховані недоліки в квитанції нічого не було сказано, плям та ін вад не виявлено, плаття я не носила і тому віддала мені його відпарити, т до воно лежало в складеному вигляді. При прийманні товару на ньому виявилися білясті плями, відправили на перечістку, стало ще більше. Я написала претензію, але тільки в одному екземплярепередала їм з проханням повернути стоїмо. сукні або усунути плями. Ось уже 2 тижні пройшло ні дзвіночка кажуть, чекайте з вами зв'яжуться. Як мені поступити? Чи варто писати заново претензію щоб вони поставили там підпис, т до копія потрібна для позову в суд, так само потрібно зробити самост. експертизу і як правильно забрати виріб на експертизу, щоб потім не сказали що я плям наставила. І чи варто в новій претензії писати про відшкодування 2х кратн. стоїмо. речі, або залишити одну стоімоть?


инна

Відповідь юриста:

Привіт, Інна. У зв'язку з тим, що вам була надана послуга неналежної якості, яка спричинила незворотні пошкодження речі, на підставі Закону «Про захист прав споживачів» ви маєте право вимагати:
- Повернення вартості чищення;
- Відшкодування двократної ціни пошкодженої речі.
Нагадуємо, що за законом ваше вимога має бути виконана протягом 10 днів. При виникненні спору, експертиза проводиться за рахунок хім.чісткі, в іншому випадку можете оплатити її самі, а потім вимагати відшкодування витраченої суми. Наші співробітники допоможуть вам в ситуації, що склалася.

 

Додаткові матеріали:

 • Що робити якщо в хімчистці зіпсували дороге плаття і не відповідають на пре ...
 • Що робити якщо в хімчистці зіпсували курточку і посилаються на дефекти?
 • Чи можна стягнути з хімчистки вартість зіпсованої речі?
 • Що робити у разі пошкодження пальто при хімічному чищенні?
 • Як стягнути з хімчистки збиток за зіпсований дорогий килим?

 • Постав своє питання прямо зараз та отримай відповідь юриста по телефону Безкоштовно!

  Ваше ім'я *
  Телефон *


  Ваш регіон *


  Ваше питання *


  24 години онлайн. Постав своє питання прямо зараз Безкоштовно!

  Центр Правової Допомоги © 24Laws.com.ua

   

  Харків, Київ, Дніпропетровськ