Надання одержувачем посилки додаткових документів і відомостей

Ситуація: зробив дві покупки на сайті а (книги) - кожна близько 150 доларів США. За доставку кожної посилки заплатив ще близько 70 доларів за кожну. Компанія UPS повинна була доставити посилки саме пізніше 16 листопада (чи то пак сьогодні).
Посилки знаходяться в UPS з 9 листопада "на митному оформленні та уточнення адреси одержувача". У період з 9 по 16 листопада ніхто з UPS і не думав мені подзвонити. Я ж залишив три заявки по телефону (обіцяли передзвонити протягом робочого дня - не передзвонив) і дві по e-maily - з тим же результатом. Нарешті, півгодини тому мені вдалося додзвонитися до митного відділу UPS, де мені
сказали, що
а) у них багато роботи - тому вони не могли зі мною зв'язатися
б) загальна сума двох замовлень перевищила суму 200 Євро, тому відповідно до Митного кодексу, необхідно
б1) або самому з'явитися у Внуково з документами (копія паспорта, довідка з банку про зняття Ам з мого рахунку сум, копії електронних платіжних доручень з А), вистояти чергу, здати документи - і потім чекати доставки UPS
б2) або відіслати всі документи в UPS, які за додаткову плату (близько 600 рублів), готові сами здати переслані документи у Внуково, після чого ПРОТЯГОМ ТРЬОХ ТИЖНІВ - МІСЯЦЯ доставлять мені посилки.

Питання:
1. UPS порушила (і порушить ще більше) ВСЕ можливі терміни доставки. При цьому не виконала взятих на себе зобов'язань (відповідати протягом доби) п'ять разів. Чи повинен я оплачувати такі величезні гроші за такий сервіс?
2. Чи повинен я їхати у Внуково? Чому?
3. У суму покупки (товар - в даному випадку книги) включають величезну вартість перевезення, після чого вона починає підпадати під горезвісний ліміт в 200 Євро) - чому
4. Чи є якась юридична перспектива розібратися з UPS, або з UPS і митницею - з точки зору споживача виходить повний грабіж і невиконання взятих на себе зобов'язань.

Спасибі

Відповідь юриста:

Здрастуйте, для початку, вам необхідно ознайомитися з правилами роботи даної компанії на їх офіційному сайті.

Всі товари, що переміщуються, в тому числі на адресу фізичних осіб, незалежно від вартості, підлягають процедурі митного декларування.
Товари, вартість яких (включаючи транспортні витрати) не перевищує еквівалент 200 євро, можуть бути оформлені в спрощеному порядку, без надання одержувачем додаткових документів і відомостей.
Товари, вартість яких (включаючи транспортні витрати) перевищує еквівалент 200 євро, а так само товари вартість які не перевищує еквівалент 200 євро, але вимагають подання до митних органів додаткових документів і відомостей, підлягають процедурі індивідуального митного декларування.
Доставка вантажів, митна вартість яких перевищує 200 євро або щодо яких застосовується індивідуальний порядок митного оформлення, не проводиться щодо вантажів адресованих до населених пунктів, відмінні від Москва, Санкт-Петербург, Краснодар, Владивосток, Ставрополь, Новоросійськ і Нижній Новгород.

Таким чином, вам дійсно необхідно з'явитися з документами за посилкою.

 

Додаткові матеріали:

 • Повернення товару, придбаного в інтернет-магазині, поштою
 • У якій валюті вказувати ціну позовної заяви, якщо розрахунки за договором п ...
 • Що робити якщо на пошті була загублена посилка і не виплачена компенсація?
 • Чому посилку із закордону не видають без реєстрації в паспорті?
 • Чи може страхова компанія відмовити у виплаті КАСКО за відсутності довідок ...

 • Постав своє питання прямо зараз та отримай відповідь юриста по телефону Безкоштовно!

  Ваше ім'я *
  Телефон *


  Ваш регіон *


  Ваше питання *


  24 години онлайн. Постав своє питання прямо зараз Безкоштовно!

  Центр Правової Допомоги © 24Laws.com.ua

   

  Харків, Київ, Дніпропетровськ