Захист прав роботодавця від незаконних дій працівника

Добрий вечір!
На мене, як на керівника компанії подали скаргу до трудової інспекції як порушив права працівника, "незаконне звільнення ".
Я не стикався до цього з недобросовісними співробітниками, і при підборі на вакансію водій-зупинився на одному людині-якому надали список документів, які він повинен був надати для прийому на роботу, а також строковий трудовий договір на місяць, один з примірників, який залишився у нього на руках, також як і ключ в офіс, але після минулого тижня співробітник документи не надав, на роботі-не з'являвся, про що складалися акти і службові записки на моє ім'я, надалі це послужило неможливістю прийняти його на роботу. А після того як пройшло півроку і дана людина потрапив до лікарні, а пізніше і в серйозній аварії, прийшла його мама і стала вимагати заплатити її синові лікарняний і дати наказ на звільнення і багато інших Але я на жаль не знаю як мені поступити. Трудова інспекція запросила надати наказ про прийом, трудовий договір, наказ на звільнення, договір оренди авто, документи з нарахування і виплати з п, листки непрацездатності тощо Але у мене не т цих документів, так як даний працівник не був прийнятий на роботу-а відповідно і не був звільнений. Як мені поступити (на руках у нього залишився строковий договір на місяць - пройшло вже півроку., І що робити?

Відповідь юриста:

Здрастуйте, фактичне допущення до роботи розглядається законодавцем як початок трудових відносин між сторонами (ч . 2 ст. 67 ТК РФ). Таким чином, мабуть, даний співробітник хоче довести, що працював у вас неофіційно і стягнути всі належні виплати і компенсації. Щоб захистити ваші права, нам необхідно ознайомитися з документами і нюансами справи.

 

Додаткові матеріали:

 • Звільнення після одного місяця роботи без виплати заробітної плати
 • Спроби роботодавця незаконно звільнити працівника, який перебуває на лікарн ...
 • Які права має вагітна жінка працює за строковим трудовим договором?
 • Як стягнути заборгованість по заробітній платі, якщо працівник не оформлени ...
 • Що робити якщо після місяця роботи працівник не отримав заробітну плату?

 • Постав своє питання прямо зараз та отримай відповідь юриста по телефону Безкоштовно!

  Ваше ім'я *
  Телефон *


  Ваш регіон *


  Ваше питання *


  24 години онлайн. Постав своє питання прямо зараз Безкоштовно!

  Центр Правової Допомоги © 24Laws.com.ua

   

  Харків, Київ, Дніпропетровськ