Звільнення після одного місяця роботи без виплати заробітної плати

Фірма, в якій я працював, тпроіграла тендер, прийшла нова компанія, і вмовила нас трьох, залишитися на цьому об'єкті, ми написали заяву на прийом на роботу з 1 жовтня 20011г., І віддали інженеру, на об'єкті, після звільнення зі старої фірми і всі документи.
Пропрацювавши майже місяць, не отримавши зарплати, я поцікавився, чи можу я ознайомитися з наказом про прийняття на роботу, він сказав що його поки немає, так як ще не підписаний договір з об'єктом, гроші нам виплатять в 1 листопада.
А ввечері 31 жовтня, подзвонив і сказав, - що я звільнений, і що на моє місце взяли людини, я нібито не пройшов випробувальний термін, нема про що кому випробувальному терміні не було мови, при запрошенні мене просили.
Я звільняючись, втратив стаж у фірмі, в грошах, а погодився лише через те, що, було зручно добиратися до роботи.
1 листопада я все ж як годиться прийшов на роботу, але на моєму місці вже була інша людина, інженер віддав мені всі мої документи які, я йому віддавав, обхідний лист і поросят написати заяву про звільнення за власним бажанням, інакше я не отримаю не якихось грошей.
Коли я приїхав до відділу кадрів, з обхідним листом, мені сказали що заява про прийняття на роботу лежить, а документи не, хто не приносив, і що табель за жовтень закрили, але інженер позбавив мене на 100%.
Що мені робити у мене нет не трудового договору, не яких документів тільки пропуск в фірму де я обслуговував будинок.

Відповідь юриста:

Здрастуйте, працівник для стягнення компенсації при звільненні має право звертатися і до державної інспекції праці, і в прокуратуру або Роскомнадзор, а також в поліцію. Однак найбільш дієвим стане звернення до суду. Стаття 392 Трудового кодексу Російської Федерації передбачає, що працівник має право звернутися до суду за дозволом індивідуального трудового спору протягом трьох місяців з дня, коли він дізнався або повинен був дізнатися про порушення свого права, а у спорах про звільнення - протягом одного місяця з дня вручення йому копії наказу про звільнення або з дня видачі трудової книжки. Наші юристи допоможуть вам стягнути заборгованої заробітної плати. Пам'ятайте, що всі витрати на юриста згодом будуть стягнуті з роботодавця і справи по трудових спорах не обкладаються державним митом.

Якщо ви бажаєте залишитися на цій роботі, то так як ви вже працюєте 15 місяця, то ви отримали фактичне допущення. Фактичне допущення до роботи розглядається законодавцем як початок трудових відносин між сторонами (ч. 2 ст. 67 ТК РФ). Якщо роботодавець ухиляється від письмового оформлення трудового договору, ви маєте право звернутися до суду, де вам необхідно довести наявність фактичних трудових відносин між вами і роботодавцем за допомогою показань свідків і письмових документів, що підтверджують виконання трудових функцій. Якщо суд визнає роботодавця винним, йому загрожує адміністративна відповідальність у вигляді штрафу за ст. 527 Кодексу про адміністративні правопорушення. Наші фахівці допоможуть вам скласти будь-який процесуальний документ і захистити ваші права, як на претензійної стадії, так і в суді.

 

Додаткові матеріали:

 • Вимога роботодавця про звільнення за власним бажанням
 • Роботодавець не оформив працівника офіційно: що робити?
 • Що робити якщо роботодавець відмовляється скласти трудовий договір?
 • Що робити якщо роботодавець затримує виплату заробітної плати?
 • Роботодавець відмовляється укладати трудовий договір і виплачувати заробітн ...

 • Постав своє питання прямо зараз та отримай відповідь юриста по телефону Безкоштовно!

  Ваше ім'я *
  Телефон *


  Ваш регіон *


  Ваше питання *


  24 години онлайн. Постав своє питання прямо зараз Безкоштовно!

  Центр Правової Допомоги © 24Laws.com.ua

   

  Харків, Київ, Дніпропетровськ