Вимога роботодавця звільнитися після виходу з декретної відпустки

6октября мені потрібно виходити на роботу, так як 5окт. другій дитині виповнюється 3 роки. працювала в банку. чіслелась в оперзале, але не дня там не пропрацює. працювала з юр.лицами, відкривало рахунки. за момент мого декрету і відпустки банк реорганізувався. відділення (філія), де я працювала закрили на ремонт і весь офіс переїхав на ін. адреса і перейменувався. восени їздила в новий офіс і мене відправили, сказавши що що ти рвеш, ещзе рано. навесні я приїжджала в офіс і мені говорили, що якою роботою я хочу займатися. вийдеш сюди або в др.офіс. на тижні дзвонила в головний офіс, де я числюся співробітником, мені сказали виходити в новий офіс і домовлятися з начальником. сиділа чекала виходу і сьогодні мені дзвонить начальниця і каже, що мене не чекає і місць у неї немає. просила знову дзвонити в офіс.центральний. де мені запропонували звільнитися за власним бажанням або якщо пройду відбір (резуме, навчання і тестування), то можливо мене візьмуть на телефони з незручним для мене графіком. у мене була п'ятиденка. а пропонують навіть оплату не визначену, а погодинну і робота 2 через 2 з 9-00 до 21-00. як мені поводитися. працювати з погіршенням умов роботи мені не цікаві. тим більше у мене двоє дітей 5 років і 2года11мес.
Дякуємо.

Відповідь юриста:

Здрастуйте, у відповідності зі ст. 256 ТК РФ на період відпустки по догляду за дитиною за працівником зберігається місце роботи (посада).
Звертаємо увагу, що спонука співробітника до звільнення є порушенням трудового законодавства, а факт такого спонукання підлягає встановленню в судовому порядку. Згідно ст. 393 Трудового кодексу Російської Федерації при зверненні до суду з позовом за вимогами, що випливають із трудових відносин, працівники звільняються від оплати мит і судових витрат. Якщо вам необхідна кваліфікована юридична допомога - звертайтеся в нашу компанію.

 

Додаткові матеріали:

 • Повідомлення працівника про зміну організаційних або технологічних умов пра ...
 • Вирішення питання з щоденними запізненнями на робочий час
 • Чи не правомірна вимога звільнення після закінчення строку трудового догово ...
 • Як відновитися на роботі і отримати компенсацію за простій?
 • Що означає формулювання роботодавця: посада виведена за штат?

 • Постав своє питання прямо зараз та отримай відповідь юриста по телефону Безкоштовно!

  Ваше ім'я *
  Телефон *


  Ваш регіон *


  Ваше питання *


  24 години онлайн. Постав своє питання прямо зараз Безкоштовно!

  Центр Правової Допомоги © 24Laws.com.ua

   

  Харків, Київ, Дніпропетровськ