Як зробити повернення бракованого мотосамоката продавцю?

Мною в травні був куплений в Москві через інтернет мотосамокат пр-во НПОСатурнСамара.Едва пройшовши обкатку він почав розвалюватися (відірвався глушник, відламався один з трьох кріплень труби глушника) в слідстві чого його експлуатація стала невозможной.В москві немає гарантійної мастерской.Связалась з Самарою - у них немає запасних деталей.Якоби вони очікують поставок з Кітая.І ось-ось деталі появятся.Московскій представник готовий допомогти з ремонтом, але за мій счет.Обідно і жаба душіт.Ета бодяга тягнеться півтора месяца.Хочу повернути неякісний виріб і отримати назад гроші. Реально?


светлана

Відповідь юриста:

Привіт, Світлана. Відповідно до закону «Про захист прав споживачів», недоліки, виявлені в товарі, повинні бути усунені продавцем безоплатно і негайно. У разі якщо усунути недоліки негайно не представляється можливим, максимальний термін їх усунення не може перевищувати 14 днів з дня пред'явлення споживачем вимоги про усунення недоліків товару. Вам необхідно здати товар на незалежну експертизу, разі визнання експертами товару бракованим, Ви маєте повне право розірвати договір і забрати свої гроші, не міняючи товар на аналогічний.
У даній ситуації Вам потрібно звернутися до досвідченого професіонала, який зможе підготувати всі документи залучити експертів, представити ваші інтереси в суді.
Наша команда юристів допоможе захистити ваші права.

 

Додаткові матеріали:

 • Як здійснити гарантійний ремонт ноутбука без чека і документів?
 • Що робити, якщо був придбаний неякісний холодильник, який вже кілька разів ...
 • Як скласти претензію до магазину, який не бажати повертати гроші за товар?
 • Як повернути гроші за несправний товар був у вжитку?
 • Чи можна повернути несправний товар у магазин не чекаючи проведення експерт ...

 • Постав своє питання прямо зараз та отримай відповідь юриста по телефону Безкоштовно!

  Ваше ім'я *
  Телефон *


  Ваш регіон *


  Ваше питання *


  24 години онлайн. Постав своє питання прямо зараз Безкоштовно!

  Центр Правової Допомоги © 24Laws.com.ua

   

  Харків, Київ, Дніпропетровськ