Як повернути гроші внесені через термінал самообслуговування в рахунок поповнення проїзний карти?

Здравствуйте. Проблема виникла наступна. Спробував поповнити проїзну карту ГУП Мосгортранс в електронному терміналі. Операція завершилася не удачею, але термінал прийняв 2000 р, але не повернув. Після звернення в довідкову службу, мені сказали що потрібно почекати 2-ва дні. По закінченню двох днів, я знову звернувся в довідкову службу QIWI, і отримав відповідь, ваші гроші зарахувати на дану карту не можливо, дай ті нам який-небудь інший рахунок (інтернет, телефон) ми вам переведемо. Але як розумієте самі пере провести не вдалося. На вопро!
з де знаходитися центральний офіс, отримав відповідь, дана інформація не надається. а грошові кошти назад отримати не можливо. Звернувся, (в усній формі) до відділу по боротьбі з ікономіческімі злочинами, але був ввічливо пренаправлен в союз захисту прав споживача, сюди ж мене відправив і Росспоживнагляд.
Що мені робити.? Як отримати назад свій кошти? І хотілося б данною компанію вивести на чисту воду.

Євген

Відповідь юриста:

Здравствуйте, Євген. Для початку вам необхідно скласти письмову, у двох примірниках на ім'я директора даної компанії. У претензії необхідно описати всі недоліки наданої послуги і викласти вимоги: повернути сплачені гроші або здійснити необхідні послуги. При складанні претензії керуйтеся Законом "Про захист прав споживачів". Якщо через зазначені в претензії розумні терміни керівництво компанії не виконає ваші претензії, ви вправі захищати свої права в судовому порядку. Наші адвокати пропонують вам допомогу в складанні таких процесуальних документів, як претензія, позовна заява, а також у веденні вашої справи в суді.

 

Додаткові матеріали:

 • Що робити, якщо був придбаний неякісний холодильник, який вже кілька разів ...
 • Що робити, якщо при ремонті телефону він був зіпсований, а в сервісі говоря ...
 • Що робити, якщо компанія-виробник меблів не виконала замовлення в установле ...
 • Як скласти претензію до магазину, який не бажати повертати гроші за товар?
 • Як повернути гроші за модем бездротового зв'язку, якщо не влаштовує якість ...

 • Постав своє питання прямо зараз та отримай відповідь юриста по телефону Безкоштовно!

  Ваше ім'я *
  Телефон *


  Ваш регіон *


  Ваше питання *


  24 години онлайн. Постав своє питання прямо зараз Безкоштовно!

  Центр Правової Допомоги © 24Laws.com.ua

   

  Харків, Київ, Дніпропетровськ