У халві виявили опаришів: що робити в цьому випадку?

Здравствуйте.Я три дні тому купила в супермаркеті доньці халву дружба, виробник фірма РонтФронт, сьогодні чоловік порізав упоковку і після того як з'їв трохи менше половини упоковке обнаружел в ній білих черв'яків, на мій погляд це апариші.Я подзвонила по тел.горячей лінії, що позначена на упоковке.Оні з моїх слів склали притензії і записавши адресу магазину в якому була проізведіна закупівля, нажаль у мене ще не збережений чек з цього магазину, але упоковка настільки щільне, що ці самі апариші могли потрапити в тару тільки н

Євгенія

Відповідь юриста:

Привіт, Євгенія. Виявивши в продукті харчування подібну неприємність акуратно упакуйте продукт і чужорідні тіла в целофан і заморозьте.
Заручіться показаннями свідків. Добре, якщо факт неприємної знахідки і ваших мук підтвердять сторонні особи - сусіди, наприклад. Але свідоцтво членів сім'ї суд теж бере до уваги. Якщо ви якось постраждали - порізалися, отруїлися, злякалися до шокового стану, - негайно зафіксуйте завдану шкоду в мед. установі. Якщо ви купували ліки - зберігайте рецепти і чеки.

Зверніться до Росспоживнагляд або експертну організацію, де потрібно необхідно скласти заяву і віддати товар на експертизу, після чого ви отримаєте копію висновку експертизи. Маючи на руках експертний висновок, який підтверджує, що чужорідне тіло дійсно було всередині продукту, а не підкинуто Вами можна йти в магазин, де придбали товар. Якщо чек не збережений, доведеться докласти показання свідків. Копії паперів і заздалегідь написану претензію з вимогою відшкодувати матеріальну та моральну шкоду передаєте співробітникам обов'язково під підпис на другому примірнику. Якщо магазин не виконає вимоги, то питання необхідно вирішувати в судовому порядку.

 

Додаткові матеріали:

 • Як поступити при виявленні у фарші шматків паперу, куди скаржитися?
 • У рибі виявили черв'яків, що робити в даному випадку?
 • Як покарати магазин, в якому продали покупцеві поїдений гризунами хліб?
 • Що робити при виявленні личинки всередині банки з БАДами?
 • Що робити якщо в ковбасі була виявлена металева пластина?

 • Постав своє питання прямо зараз та отримай відповідь юриста по телефону Безкоштовно!

  Ваше ім'я *
  Телефон *


  Ваш регіон *


  Ваше питання *


  24 години онлайн. Постав своє питання прямо зараз Безкоштовно!

  Центр Правової Допомоги © 24Laws.com.ua

   

  Харків, Київ, Дніпропетровськ