Чи можна повернути в магазин осінні чоботи, які тиснуть і були взуті тільки один раз?

Купила осінні чоботи. У них пішла з магазину і сіла в машину. Шлях до машини не більше 50 метрів, в машині перевзувся. Вже по дорозі стало ясно, що взуття мені категорично не по нозі: тисне на кісточки. Під час примірки в магазині це не відчувалося, мабуть по-тому, що в магазині ходила не характерною ходою (через обмеженість простору), роблячи маленькі кроки. Замятін на шкірі утворитися не встигли, погода була суха, так що з опадами чобіт також не стикався. Тобто по суті зношеність чобота мінімальна, рівно така!
я ж, як коли його міряють в магазині. Єдине, на підошві залишилися сліди (вмятинки) від крупинок асфальту. Обтерши підошву сухою ганчіркою, я понесла чоботи здавати. У відповідь почула, що взуття ношений, і прийняти обратнооні її не можуть. Чи можу я тим не менш розраховувати на повернення грошей? Спасибі!

Юлія

Відповідь юриста:

Привіт, Юлія. В даному випадку, якщо ви вважаєте що причина натирання взуття - недоліки товару (строчка, складка і т.д.), то ви можете провести експертизу, після отримання результатів якої вимагати від продавця повернення грошей або обміну взуття. Якщо ж натирання взуття обумовлено неправильно підібраним розміром, то даний товар поверненню та обміну не підлягає, т.к вже був у вжитку.

 

Додаткові матеріали:

 • Як обміняти в магазині неякісні босоніжки, якщо зламалася застібка, яка є ф ...
 • Як повернути в магазин черевики, які натирають ноги, якщо вони вже були взу ...
 • Чи можна повернути продавцеві промоклий від дощу взуття і зажадати повернен ...
 • Чи можна повернути дитячі чобітки, промоклі в дощову погоду?
 • Як повернути кошти за неякісну взуття?

 • Постав своє питання прямо зараз та отримай відповідь юриста по телефону Безкоштовно!

  Ваше ім'я *
  Телефон *


  Ваш регіон *


  Ваше питання *


  24 години онлайн. Постав своє питання прямо зараз Безкоштовно!

  Центр Правової Допомоги © 24Laws.com.ua

   

  Харків, Київ, Дніпропетровськ