Чи правомірна відмова продавця у поверненні грошей сплачених за мобільний телефон, якщо останній був у ремонті вже три рази?

Доброго ранку! Купив білайнівським телефон 10 днів тому в маленькому салоні біля будинку! Та за ці 10 днів він у мене переставав працювати 3 рази! Перші 2 я приходив вони міняли мені батарею і я йшов! Але коли це трапилося в 3 разу, я вирішив , що мені це все набридло і пішов його повертати в обмін на мої гроші! у відповідь продавець мені сказав, що телефон поверненню не підлягає! я сказав що це за лохотрон! телефон то не відпрацював навіть 2 тижні! він мені не потрібен! він сказав , що в іншому випадку ми можемо взяти його на експертизу, яка буде проходити від 15 до 3

Олександр

Відповідь юриста:

Здравствуйте, Александр. Якщо ви придбали технічно складний товар, то повернути його або обміняти ви маєте можливість при виявленні недоліків протягом 15 днів (ст. 18 п. 1 Закону "Про захист прав споживачів"). Якщо недоліки товару були виявлені після закінчення зазначеного вище терміну, то повернути або обміняти товар ви можете тільки якщо якщо недолік технічно неможливо усунути або він знову проявляється після ремонту, або якщо протягом року річ знаходилася в гарантійному ремонті понад 30 днів, при цьому не суттєво , скільки разів її за цей час ремонтували 3 рази або 10 або якщо річ знаходиться в ремонті більше 45 днів поспіль. Якщо Вам потрібна додаткова перевірка якості (експертиза) телефону, то замінити його повинні протягом 20 днів. Таким чином дії продавця не відповідають чинному законодавству і ви можете оскаржити їх у судовому порядку.

 

Додаткові матеріали:

 • Як повернути несправний телефон в магазин, якщо продавець наполягає на нега ...
 • Продавець вбудованої кухні відмовляється повернути гроші за неякісну пральн ...
 • Як поводитися з продавцем телефону на ринку щоб він повернув гроші за неякі ...
 • Як довго може проходити експертиза телефону неналежної якості?
 • Продавець запевняє, що повернути або обміняти телефон можна тільки після 3 ...

 • Постав своє питання прямо зараз та отримай відповідь юриста по телефону Безкоштовно!

  Ваше ім'я *
  Телефон *


  Ваш регіон *


  Ваше питання *


  24 години онлайн. Постав своє питання прямо зараз Безкоштовно!

  Центр Правової Допомоги © 24Laws.com.ua

   

  Харків, Київ, Дніпропетровськ