Як отримати гроші за повернений товар, придбаний за кредитом?

Добрий День!
Від 20.08.10 в магазині (Кузьменко), у кредит було придбано холодильник марки Електролюкс і пральна машина Бошь. При доставці товару пральна машина виявилася бита (нам її відразу замінили), а холодильник зламаний! Я вирішила здати холодильник назад. У мене його забрали 25.08.10. Після цього 26.08.10 я прийшла в М видио (Кузьменко) вирішити проблеми з поверненням і кредитом. Написавши в цей день заяву вже в банку Ренісанс на повернення (грошей за кредитом). Мені було сказано, що в перебігу десяти днів на мій рахунок (кредитний) магазин М видио повинен пе!
ревесті грошові кошти в розмірі 17775.45. Ці гроші не були перераховані в строк. Банк відправляє мене в магазин до старшому касиру (яка весь цей час хворіє). В магазині мене відправляють в клієнтський відділ, При цьому клієнтський відділ відправляє мене в магазин (говорячи, що вони не вирішують цих питань). З 9.09.10 я бігаю в магазин і намагаюся отримати свої гроші! При цьому в магазині не буває ні бухгалтера, ні старшого касира, ні начальника! І що ж мені робити! ?

Корвіна Галина Романівна

Відповідь юриста:

Привіт, Галина Романівна. Адміністрація магазину повинна Вам повернути гроші в сумі першого внеску за куплену річ протягом 10 робочих днів. Якщо грошові кошти не повернуто, ви вправі вимагати неустойку за кожний день прострочення у розмірі одного відсотка ціни товару.

 

Додаткові матеріали:

 • Що робити, якщо був придбаний неякісний холодильник, який вже кілька разів ...
 • Що робити, якщо був придбаний неякісний холодильник?
 • що робити, якщо продавець неякісного холодильника змінив юридичну особу?
 • Чи можна повернути пральну машинку, яка зламалася через два дні після придб ...
 • Як повернути непрацюючий холодильник продавцю без проведення експертизи?

 • Постав своє питання прямо зараз та отримай відповідь юриста по телефону Безкоштовно!

  Ваше ім'я *
  Телефон *


  Ваш регіон *


  Ваше питання *


  24 години онлайн. Постав своє питання прямо зараз Безкоштовно!

  Центр Правової Допомоги © 24Laws.com.ua

   

  Харків, Київ, Дніпропетровськ