Як стягнути зі страхової компанії кошти, витрачені на дзвінок із зарубіжжя для інформування про настання страхового випадку?

Чи можна до нижчеописаній ситуації застосувати закон про захист пра споживачів, щоб стягнути моральну шкоду, подати позов за місцем мого проживання? Чи можна взисать вартість дзвінка при таких доказах?
У іюне2010г. була в Туреччині по путевке.Заболел дитина, повернувшись звернулася в Інногарант (ул.Зоологіческаяд. 4) за виплатою витрат на лікування дитині і включила 156 рублів за дзвінок в мед.сервісную службу в Москві, так в оплаті дзвінка відмовили-номер телефону в рахунку готелю був вписаний ручкою, тими ж чорнилами, що і підпис менеджера в рахунку в Інногаранте говорять "може ви самі номер вписали?" А як вони тоді дізналися про страхову подію? У медцентрі, з яким у них договір "Новітні технології" в сусідньому будинку на ул.Зоологічес

Валерія

Відповідь юриста:

Здравствуйте, Валерія. На жаль іншого способу довести існування дзвінка, окрім як взяти роздруківку від мобільного оператора за останній місяць, немає. Однак подібна послуга обійдеться вам приблизно в ту ж суму, яку ви хочете витребувати у страховій компанії. Стягнути моральну шкоду в даній ситуації практично неможливо. Якщо для вас це справа принципова, то ви можете звернутися до суду з вимогою відшкодувати вам вартість телефонного дзвінка, коштів, витрачених на отримання деталізації дзвінків від оператора і судових витрат.

 

Додаткові матеріали:

 • Як стягнути з мобільного оператора кошти, які регулярно пропадають з рахунк ...
 • Чи можна вимагати від страхової компанії відшкодування за несплати страхово ...
 • Чи правомірна відмова авіакомпанії в поверненні коштів за квитки?
 • Що робити якщо оператор дозволив списати кошти з рахунку мобільного телефон ...
 • Вимога про відшкодування витрат від компанії мобільного зв'язку

 • Постав своє питання прямо зараз та отримай відповідь юриста по телефону Безкоштовно!

  Ваше ім'я *
  Телефон *


  Ваш регіон *


  Ваше питання *


  24 години онлайн. Постав своє питання прямо зараз Безкоштовно!

  Центр Правової Допомоги © 24Laws.com.ua

   

  Харків, Київ, Дніпропетровськ