Що робити, якщо придбаний мобільний телефон перестав працювати, а в сервісі про його прийом на ремонт не видали ніяких документів?

Минулої осені мною був куплений стільниковий телефон.Через 10 місяців він перестав працювати і я його понесла в ту фірму де купіла.Там пріємщица дуже уважно його оглянула і взяла. При цьому мені не було оформлено ні яких документов.На моє питання про надання яких - або паперів на відповідальне зберігання у приймальниці округлилися очі і вона мені заявила: "Та ви що? Ми тут постійно працюємо і у нас ніколи не було проблем такого плана.Пріходіте через два дні". Я прийшла в призначений термін. На місці опинився (я так розумію) продавець-кон

Зайцева Олена Володимирівна


Відповідь юриста:

Здравствуйте, Олена Володимирівна. Вам необхідно скласти претензію в письмовому вигляді, у двох примірниках на ім'я директора даного магазину. У претензії необхідно викласти вимоги: повернути сплачені гроші за телефон або замінити неякісний товар. При складанні претензії керуйтеся Законом "Про захист прав споживачів". Також магазин може призначити експертизу, при незгоді з результатами якої, ви можете звернутися до суду. Зазвичай на цій стадії магазини вирішують залагодити конфлікт і йдуть на компроміс. В іншому випадку наші фахівці допоможуть вам добитися справедливості в судовому порядку.
Якщо співробітники магазину заперечують прийом товару на гарантійне обслуговування - вам необхідно заручитися свідченнями та іншими доказами.

 

Додаткові матеріали:

 • Як обміняти або повернути гроші за неякісний електромобіль, придбаний в інт ...
 • Що робити якщо з магазину доставили не такий товар, як був замовлений?
 • Що робити, якщо був придбаний неякісний холодильник, який вже кілька разів ...
 • Що робити, якщо у купленого ременя зламалася пряжка, але співробітники мага ...
 • Чи можна повернути несправний телефон, якщо він зламався на 4-й день після ...

 • Постав своє питання прямо зараз та отримай відповідь юриста по телефону Безкоштовно!

  Ваше ім'я *
  Телефон *


  Ваш регіон *


  Ваше питання *


  24 години онлайн. Постав своє питання прямо зараз Безкоштовно!

  Центр Правової Допомоги © 24Laws.com.ua

   

  Харків, Київ, Дніпропетровськ