При заточуванні були пошкоджені дорогі ножі: як добитися виплати їх вартості?

Добрий день! прошу допомоги ось у якому питанні.
Я звернулася ось до цих майстрам заточування перукарського інструменту
http://www.mzt.su/
4-го серпня мій батько відвіз їм у заточку 6 ножів від перукарні машинки, дали квиток про прийняття ножів. Ніяких чеків про оплату, нічого. 5-го числа він же забрав ножі ніяких документів про виконану роботу не дали. А той квиток забрали.
7-го серпня з'ясувалося, що ножі не ріжуть, не стрижуть. В той же день я подзвонила в майстерню, на що мені було сказано, що ножі не калібрувати і що я не вмію користуватися машинкою (до цього здавала в заточку в іншу майстерню, і ніяких проблем не було.)
14 серпня я по приходу до чергового клієнта (кішка), намагалася налагодити ножі, як мені було рекомендовано. Подзвонила знову в цю майстерню і запитала, як це робиться. Там мені відповісти не змогли пославшись на те, що у кожної машинки своя настройка скільки я працюю в цій сфері, а такої проблеми не було ніколи.
Так само Лариса по телефону, почувши звук машинки, зробила висновок, що проблема в моїй машинці. Я взяла новий ніж і насадила на свою машинку, ніж стриже, проблеми немає.
Сама машинка працює рівно, без стороннього звуку. Як тільки я насаджую ножі, які мені «заточили», так вони видають такий звук, ніби щось не закріплено, бовтається. До цієї заточування такої проблеми не було, рівно за тиждень до заточування я стригла тварина, і все було відмінно.
Я знову зателефонувала Ларисі, сказала, що мені потрібні робочі ножі в будь-якому випадку, на що вона мені відповіла, ми вам відшкодуємо гроші за заточку (2100р), зателефонуйте ввечері, і я вам дам остаточну відповідь. Увечері мені було запропоновано привезти машинку і ножі в майстерню, залишити їх там для майстра, щоб він розглянув проблему. При цьому вона відразу сказала, що вони перевірку заточеного інструменту не роблять! На моє запитання, чи будуть якісь документи, що підтверджують, що вони беруть у мене машинку і ножі, мені відповіли, що ні яких Звичайно, я не можу до!
вірити їм свою машинку. Адже вони займаються заточуванням ножів, а не ремонтом перукарського інструменту.
7-го вересня, мій батько був там, поруч за адресою, заїхав, бажаючи забрати гроші. Йому, звичайно ж, відмовили. Та й я проти того, щоб забрати гроші за заточку, адже якщо мені зіпсували ножі (а ціна кожного з них 1000-1500р), то ці 2100р вже ніяк не виправлять ситуацію. Підкажіть, як з ними розмовляти, куди звернутися за правдою? Ходити до них кожен день я не можу, відстань неблизьке. Але завтра хочу потрапити до них, привезти машинку і ножі і продемонструвати, що проблема не в машинці.


Наталія


Відповідь юриста:

Привіт, Наталія. Вам необхідно скласти претензію в письмовому вигляді, у двох примірниках на ім'я директора організації. У претензії необхідно описати всі недоліки виконаної роботи та викласти вимоги: відшкодувати вартість пошкоджених ножів. При складанні претензії керуйтеся Законом Про захист прав споживачів. Якщо ваші вимоги не задовольнять, наші фахівці допоможуть вам добитися справедливості в судовому порядку.

 

Додаткові матеріали:

 • Неякісна покупка через інтернет-магазин. Як повернути велосипед?
 • Чи можливо примусове лікування матері від алкоголізму?
 • Як обміняти або повернути гроші за неякісний електромобіль, придбаний в інт ...
 • Як домогтися обміну фотоапарата, що знаходиться на гарантійному терміні?
 • Чи можна повернути пральну машинку, яка зламалася через два дні після придб ...

 • Постав своє питання прямо зараз та отримай відповідь юриста по телефону Безкоштовно!

  Ваше ім'я *
  Телефон *


  Ваш регіон *


  Ваше питання *


  24 години онлайн. Постав своє питання прямо зараз Безкоштовно!

  Центр Правової Допомоги © 24Laws.com.ua

   

  Харків, Київ, Дніпропетровськ