Яку суму заробітної плати вказувати при її стягненні з роботодавця?
з 01.11.2009 р. по 18.11.2010 р. на підставі ИТД я перебував у трудових відносинах з ЮО. Оклад по ИТД становив 30000 р. + Щомісячна премія 15000 р (Але в ИТД це не обумовлювалося). За весь період роботи я отримував ЗП в розмірі від 39000 до 90000 але бували місяці коли я не отримував взагалі ЗП по причині відсутності грошей у роботодавця. На даний період є заборгованість по ЗП за вересень - листопад місяць. У покладений за законом строк роботодавець не расчетал мене. Після звільнення пройшло більше 2 міс. На даний момент я маю намір звернутися до прокуратури про порушення уг.дела щодо ГД.
Питання: Яку суму заборгованості по ЗП вказувати в заяві, ту яка вказана в ИТД або середню ЗП за 12 місяців?
Павло
Відповідь юриста:
Привіт, Павло. Ви можете вказати заробітну плату з преміальними, головне щоб у вас були свідоцтва подібних премій. Працівник для стягнення компенсації при звільненні має право звертатися і до державної інспекції праці, і в прокуратуру або Роскомнадзор, а також в поліцію. Однак найбільш дієвим стане звернення до суду. Стаття 392 Трудового кодексу Російської Федерації передбачає, що працівник має право звернутися до суду за дозволом індивідуального трудового спору протягом трьох місяців з дня, коли він дізнався або повинен був дізнатися про порушення свого права, а у спорах про звільнення - протягом одного місяця з дня вручення йому копії наказу про звільнення або з дня видачі трудової книжки. Наші юристи допоможуть вам стягнути не виплачену заробітну плату при звільненні. Пам'ятайте, що всі витрати на юриста згодом будуть стягнуті з роботодавця і справи по трудових спорах не обкладаються державним митом.
Додаткові матеріали:
Як стягнути з роботодавця заборгованість із заробітної плати після звільнен ...Як стягнути невиплачену заробітну плату при звільненні з роботодавця?Як стягнути заробітну плату з роботодавця, якщо працівник не оформлений офі ...Як добитися від роботодавця виплати заробітної плати після звільнення?Куди скаржитися працівникові на роботодавця при затримці виплати зарплати?