Як домогтися стягнення заробітної плати з роботодавця при звільненні?
Робота. Розрахунок по білої і чорної з.п. расчеткі не видають. заяву на звільнення написала 17. звільнилася з 18. досі не видали рачетов. Найбільша мережа. Робота як рабство під час перерви на обід не ходити в магазини, якщо не взяв з собою поїсти, то не їж. вихід на перекур не більше 2 разів на день з 930 по 22 Примусово звільнили дівчинку з роботи котораЯ мати одинак, та ще й у положенні. з важкої вагітності (хлопчик поранився очей був звільнений на час лікарняного і знову востанолен, щоб не платити лікарняні Вихід на лікарняний заборонений категорично, сама особисто працювала з дітьми, немовлятами в тому числі при високій температурі
Наталія
. Відповідь юриста:
Привіт Наталя. Працівник для стягнення компенсації при звільненні має право звертатися і до державної інспекції праці, і в прокуратуру або Роскомнадзор, а також в поліцію. Однак найбільш дієвим стане звернення до суду. Стаття 392 Трудового кодексу Російської Федерації передбачає, що працівник має право звернутися до суду за дозволом індивідуального трудового спору протягом трьох місяців з дня, коли він дізнався або повинен був дізнатися про порушення свого права, а у спорах про звільнення - протягом одного місяця з дня вручення йому копії наказу про звільнення або з дня видачі трудової книжки. Наші юристи допоможуть вам стягнути не виплачену заробітну плату при звільненні. Пам'ятайте, що всі витрати на юриста згодом будуть стягнуті з роботодавця і справи по трудових спорах не обкладаються державним митом.
Додаткові матеріали:
Як стягнути з роботодавця заборгованість із заробітної плати після звільнен ...Яку суму заробітної плати вказувати при її стягненні з роботодавця?Як стягнути невиплачену заробітну плату при звільненні з роботодавця?Як стягнути заробітну плату з роботодавця, якщо працівник не оформлений офі ...Як добитися від роботодавця виплати заробітної плати після звільнення?