Вимога про погашення заборгованості по розписці негайно

Здравствуйте! У мене таке питання: Займала по розписці гроші у колишньої свекрухи гроші, при спільному проживанні з колишнім чоловіком, розписку писала я, гроші віддавалися частинами без свідків їй особисто в руки. і ось приходить повістка в суд про стягнення з мене боргу по розписці. Суд я програла, зараз приставами заарештовано майно, в перебігу п'яти днів я повинна повернути гроші 44000 віддавати нічого-я мати чотирьох дітей, перебуваю у декретній відпустці, є кредит, чоловік не помогает.Подскажіте ласка як мені поступити, щоб відтягнути термін виплати, рішення суду отримала 3 жовтня 2011 року, сам суд був 16 вересня, у стягувача є адвокат, він і вимагає погашення заборгованості, на переговори свекруха не йде, їй потрібна вся сума і негайно. Дуже сподіваюся, що ви мені підкажете як вчинити в цій ситуації, сподіваюся, що є вихід з ситуації, що склалася, Прикро те, що гроші були віддані, а майно все моє, чоловік не працював, зараз з чоловіком не проживаємо, офіційно в розлученні, купити навіть стінку, щоб діти складали там речі я просто не зможу, продукти беру в борг у магазині до посібника, проживаємо в селі. Підкажіть будь ласка, здається що такого тиску з боку її адвоката я не витримаю, дзвонить щодня і вимагає погасити борг, стверджує, що вивезення майна відтягує він, тому що дає шанси, останній шанс завтра 11 жовтня. Що буде якщо я не віддам гроші, адже описаного майна не вистачить погасити задолжность. І які терміни повернення боргу через пріставов- майно описано 29 вересня цього года.Заранее велике спасибі за надану увагу.

Відповідь юриста:

Здрастуйте, постанова судового пристава-виконавця має бути виконане протягом п'ятнадцяти днів з дня надходження його в підрозділ судових приставів. Якщо у громадянина не вистачає майна для погашення заборгованості, то пристав може направити йому на роботу постанову про утримання із зарплати.

Після виплати суми ви повинні були забрати розписку або отримати від свекрухи розписку в тому, що борг погашений. Ви можете направити вимогу до колишнього чоловіка про стягнення з нього половини суми по розписці, так як сума займалася в період шлюбу.

 

Додаткові матеріали:

 • Чи може колишній роботодавець стягнути з працівника борг по розписці?
 • Як повернути заборгованість за договором позики фізичній особі?
 • Як стягнути заборгованість по розписці без звернення до суду?
 • Як стягнути алиментное зміст на матір до досягнення дитиною 3-х річного вік ...
 • Позовна заява про повернення коштів по розписці

 • Постав своє питання прямо зараз та отримай відповідь юриста по телефону Безкоштовно!

  Ваше ім'я *
  Телефон *


  Ваш регіон *


  Ваше питання *


  24 години онлайн. Постав своє питання прямо зараз Безкоштовно!

  Центр Правової Допомоги © 24Laws.com.ua

   

  Харків, Київ, Дніпропетровськ