Відшкодування моральної шкоди після проведеного відпустки

Доброго дня. Хочу отримати пораду від досвідченого юриста. Заздалегідь вдячний.
17 вересня у нас з дружиною була весілля. Оскільки ми не з особливо багатих сімей, то ми вирішили зібратися і з'їздити на 3 тижні у відпустку до Єгипту - по грошах виходило дешевше ніж влаштовувати банкет. У підсумку відразу після розпису прямо в весільному вбранні ми полетіли до Єгипту.
Туроператор, який підбирав нам тур і відправляв нас на відпочинок, обіцяв "золоті гори".
- Регулярний рейс (нам було важливо щоб рейс не скасували і не перенесли), але рейс виявився чартерним. Слава Богу полетіли вчасно.
- Обіцяв підготувати номер, але нас заселили в звичайний номер, який навіть не спромоглися прибрати перед нашим заїздом. Мало того вид опинився на будівництво. Пол відпустки ми слухали звук електроінструменту вранці.
- Обіцяли міні-бар з 2 маленькими пляшками води. Природно ніякої води там і поготів не було. Місцевій водою з під крана нам заборонили навіть зуби чистити - не те що пити. Тому довелося посеред ночі (в ніч заїзду) бігти в місто купувати воду, яка до речі там коштує від 3-4 у.о.
- На ранок виявилося що готель знаходиться не на першій лінії, як обіцяв нам туроператор, а через ринкову площу Метрів 300-400. А в Єгипті пройти через ринок - дуже важко.
- Їжею труїлися рази 3-4. Продувало кондиціонером, який висів прямо над ліжком 2 рази. Зі страховкою потріпався все нерви.
Можу скласти ще безліч претензій, але мабуть зараз це не має значення.

У підсумку коли ми почали дізнаватися про обіцяний вечерю в ресторані нам сказали що сторона, яка відряджає навіть не зробила позначки що ми молодята.

Медовий місяць зіпсований.

Чи маємо ми можливість надати будь-які претензії до туроператору? Або ми самі винні в зіпсованому відпочинку?

Відповідь юриста:

Здрастуйте, для початку необхідно знати не те, що обіцяв туроператор, а то, що зафіксовано в підписаному вами договорі. Якщо хоча б один пункт договору не виконано - у вас з'являється право вимагати відшкодування. Для початку ви можете направити претензію на адресу туристичної фірми з вимогами про відшкодування частини вартості путівки та моральної шкоди. Якщо ж вам відмовлять в компенсації, то слід звертатися до суду.

Якщо вам необхідна кваліфікована юридична допомога - звертайтеся в нашу компанію. Ви отримаєте вичерпну консультацію і подальше уявлення ваших інтересів як в суді, так і в досудових переговорах.

 

Додаткові матеріали:

 • Відшкодування вартості частини туристичної путівки після відпочинку
 • Стягнення моральної шкоди в разі невірних аналізів
 • Позовна заява про ліквідацію водостічної канави з ділянки
 • Відшкодування шкоди, заподіяної здоров'ю та моральної шкоди
 • Позов про стягнення вартості туристичної путівки і відшкодування моральної ...

 • Постав своє питання прямо зараз та отримай відповідь юриста по телефону Безкоштовно!

  Ваше ім'я *
  Телефон *


  Ваш регіон *


  Ваше питання *


  24 години онлайн. Постав своє питання прямо зараз Безкоштовно!

  Центр Правової Допомоги © 24Laws.com.ua

   

  Харків, Київ, Дніпропетровськ