Написати скаргу на стягування плати за безкоштовний вхід в Росспоживнагляд

Добридень! Зі мною стався такий випадок. Я, по середах, часто їжджу на Московський Вернісаж (Російське подвір'я) При вході на Вернісаж сидить бомжового виду жінка на, бувалому, стільці і сумкою і збирає плату за вхід. На скільки мені відомо, платний вхід на Вернісаж тільки по вихідним. Для оплати передбачені каси. На буднях каси не працюють і багато разів я проходила на Російське подвір'я без оплати. Сьогодні сиділа все та ж жінка без розпізнавальні знаків типу "Касир" та охороняв її чоловік, теж без будь-яких розпізнавальних знаків типу "Контролер" або "Охорона". Чоловік перегородив мені дорогу і почав примушувати мене платити за вхід. На мої слова, що даний збір грошей незаконний, і на мої спроби пройти на територію Вернісажу чоловік почав мене грубо відкидати від входу. Далі дістав фотоапарат і почав мене фотографувати, погрожуючи, що більше мене ніколи туди не пустить. Гроші за вхід я, все ж, заплатила, бо на Вернісаж дуже треба було потрапити.
Приїхавши додому я подзвонила в адміністрацію Вернісажу і мені сказали, що збір грошей на вході закон! Повторюся, що НІЯКИХ квитків на вхід, НІЯКИХ касових чеків, НІЧОГО підтверджує, що дане дійство ЗАКОННО, немає і в помині.
У зв'язку з цим у мене питання, куди я можу /повинна звернутися за захистом? А так же, хто проводить перевірки подібного роду діяльності?

Відповідь юриста:

Здрастуйте, вам необхідно написати скаргу в Росспоживнагляд. Якщо наступного разу з вас будуть стягувати плату за вхід - викликайте правоохоронні органи.

 

Додаткові матеріали:

 • Чи можна направити в суд позовну заяву про дискримінацію співробітниками ні ...
 • Чи повинен безквитковий пасажир при посадці платити додатковий збір за прид ...
 • Куди звертатися для вирішення земельного спору між сусідами?
 • Як покарати жінку, вигулюють собак без намордника і повідка?
 • Повернення грошей за авіаквитки після неодноразового перенесення рейсу

 • Постав своє питання прямо зараз та отримай відповідь юриста по телефону Безкоштовно!

  Ваше ім'я *
  Телефон *


  Ваш регіон *


  Ваше питання *


  24 години онлайн. Постав своє питання прямо зараз Безкоштовно!

  Центр Правової Допомоги © 24Laws.com.ua

   

  Харків, Київ, Дніпропетровськ