Заява в прокуратуру провести перевірку діяльності нечесної компанії

Я, П Людмила Василівна, яка проживає в Мо,
володію достовірною інформацією і документами по групі компаній, які зареєстровані на території м Москви і Московської обл. компанією ДК «Ю» (група компаній «Ю») Новосибірськ. Компанії здійснюють послуги з транспортних перевезень та по реалізації і доставці слабоалкогольних напоїв (пива).
Компанії реєструються під проекти, перереєстровуються, змінюються назви компаній, генеральні директори, відкриваються нові філії в інших регіонах, але вся господарська діяльність, операції з фінансової, трудової діяльності здійснюються на території Московської області в рр. Митищі і Люберці. Назви компаній, ІПН /КПП, ОГРН, юридичні та фактично адреси, коди по ОКОПФ, ОКФС, ИФНС, КВЕД всі дані у мене є.
Є якісь особи, так би мовити, засновники, які фактично здійснюють все керівництво проектами, компаніями, фінансовими потоками і є фактично аффинированного особами, що, дає мені право припустити наявність всіляких «схем», що дозволяють отримувати незаконний прибуток і ухилятися від сплати податків.
Існують факти порушення трудового законодавства та інших актів, що містять норми трудового права ( «сіра» і «біла» заробітна плата, штатна чисельність, фактична чисельність з табельної обліку «білої» і «сірої» заробітної плати, різниця чисельності за фактом, суми по заробітним платам.
у ситуації, що склалася звернення до органів місцевої прокуратури, ГІТМО, Роструд вважаю недоцільними і не дієвими. Ніхто нічого не боїться і говорять про це відкрито. труби азбестоцементні Уже при мені проводилася перевірка на наявність незаконно залучаються до трудової діяльності іноземних громадян на території РФ місцевою службою ОУФМС РФ по МО. Нібито, нікого незаконно перебувають на території компанії і здійснюють трудову діяльність не знайшли, і, отже, інцидент був вичерпаний. А просто, не там «шукали».
на сьогоднішній день я поки числюсь в одній з цих компаній, але вже чиниться тиск і змушують написати заяву про звільнення. Чи не виплачена заробітна плата за вересень. Це у нас практикується. Якщо хочеш «позбутися» від співробітника, що не виплати йому місяць, інший заробітну плату і він сам піде і буде згоден на все, лише б отримати хоч якісь копійки. Домовитися з Єдиним власником не виходить, а генеральний директор нічого не вирішує.
Що робити - не знаю. Сподіваюся, що мене хоч хтось почує.
Допоможіть будь ласка. Дякуємо.

Відповідь юриста:

Здрастуйте, для початку вам необхідно отримати заробітну плату з роботодавця. Працівник для стягнення заробітної плати має право звертатися і до державної інспекції праці, і в прокуратуру або Роскомнадзор, а також в поліцію. Однак найбільш дієвим стане звернення до суду. Стаття 392 Трудового кодексу Російської Федерації передбачає, що працівник має право звернутися до суду за дозволом індивідуального трудового спору протягом трьох місяців з дня, коли він дізнався або повинен був дізнатися про порушення свого права, а у спорах про звільнення - протягом одного місяця з дня вручення йому копії наказу про звільнення або з дня видачі трудової книжки. Наші юристи допоможуть вам стягнути заборгованої заробітної плати. Пам'ятайте, що всі витрати на юриста згодом будуть стягнуті з роботодавця і справи по трудових спорах не обкладаються державним митом.

Після цього, ви можете написати заяву в прокуратуру з проханням провести перевірку діяльності зазначеної вами компанії.

 

Додаткові матеріали:

 • Звернення до суду з позовною заявою про стягнення заробітної плати
 • Вимога роботодавця про звільнення за власним бажанням
 • Як стягнути невиплачену заробітну плату при звільненні з роботодавця?
 • Як добитися від роботодавця виплати заробітної плати після звільнення?
 • Куди скаржитися працівникові на роботодавця при затримці виплати зарплати?

 • Постав своє питання прямо зараз та отримай відповідь юриста по телефону Безкоштовно!

  Ваше ім'я *
  Телефон *


  Ваш регіон *


  Ваше питання *


  24 години онлайн. Постав своє питання прямо зараз Безкоштовно!

  Центр Правової Допомоги © 24Laws.com.ua

   

  Харків, Київ, Дніпропетровськ