Стягнення з продавця вартості телефону і проведених експертиз

Генеральному директору
ТОВ М

Претензія

Мій син, Н Григорій Іванович придбав 09122010 року у Вашому салоні стільниковий телефон NOKIA N900 Black. Уже при продажу телефон погано включався. За інструкцією батарею телефону потрібно повністю розрядити, а потім зарядити. Телефон більше не включився.
28 грудня 2010 року ми віднесли телефон в гарантійну майстерню ТОВ «Т» 14 сiчня 2011 роки нам повернули телефон з з відмовою в гарантійному ремонті.
12 липня 2011 року я віднесла телефон в інший гарантійний сервіс ТОВ «П» 23 липня 2011 мені було повернуто апарат з відмовою в гарантійному ремонті
03 серпня 2011 року я здала телефон в АНО ЦЕНТР «Н». Експертизою встановлено сліди некваліфікованого ремонту (припій кнопки включення) см. Стр. №№ 7 8 Висновки експертизи. Отже апарат був несправним і неякісним в момент продажу.
Прошу прийняти у мене несправний апарат NOKIA N900 Black і відшкодувати мені його вартість апарату по чеку в сумі 24090 гривень 00 копійок, а також відшкодувати мені вартість діагностики в ТОВ «П» - 200 рублів 00 коп. і вартість незалежної експертизи - 3000 рублей.00 коп. РАЗОМ 27290 руб 00 коп. (Двадцять сім тисяч двісті дев'яносто гривень 00 копійок)
Додатки (Копії)


Генеральний директор ТОВ Мобіленд письмово відмовив у задоволенні всіх заявлених мною вимог на підставі того що мій син при покупці самого обладнання був ознайомлений з умовами обміну /повернення товару, перевірив його працездатність, комплектацію та до зовнішнього вигляду нарікань не виникло - про що свідчить підпис покупця на товарному чеку.

Відповідь юриста:

Здрастуйте, вам необхідно звернутися з позовною заявою до суду. Якщо вам необхідна кваліфікована юридична допомога для того, щоб провести стягнення вартості телефону і експертиз - звертайтеся в нашу компанію. Ви отримаєте вичерпну консультацію і подальше уявлення ваших інтересів як в суді, так і в досудових переговорах.

 

Додаткові матеріали:

 • Незгода покупця з результатами товарознавчої експертизи
 • Як повернути мобільний телефон продавця, якщо він вже був у гарантійному ре ...
 • Що робити якщо продавець відмовляє покупцеві в гарантійному ремонті?
 • Продавець відмовляється повернути грошові кошти за несправний телефон: що р ...
 • Вимога продавця про відшкодування витрат на товарознавчої експертизи

 • Постав своє питання прямо зараз та отримай відповідь юриста по телефону Безкоштовно!

  Ваше ім'я *
  Телефон *


  Ваш регіон *


  Ваше питання *


  24 години онлайн. Постав своє питання прямо зараз Безкоштовно!

  Центр Правової Допомоги © 24Laws.com.ua

   

  Харків, Київ, Дніпропетровськ