Трудовий договір припиняється в разі засудження працівника до покарання

Здравствуйте.Отмечалі професійний празднік.Одна дівчина напилася і кинулася на мене, міжна встав хлопець і відштовхнув її, при цьому вона впала і зламала нос.Она через місяць подала заяву на нас і ще на одну людину, який навіть не втручався в бійку, що ми її ізбілі.Через ще 1 місяць на нас завели кримінальну справу і прислали папір на работу.Начальнік сказав, що якщо ми це питання не вирішимо полюбовно він звільнить всіх і не буде розбиратися хто віноват.Она зажадала 200 тисяч за операцію з пластики носа, тільки в цьому випадку забере заявленіе.Через суд ми б справу виграли так як були свідки, але начальник суду чекати не намерен.Работи позбавлятися ми теж не хотім.Еслі б ми їй підписали папір що гроші виплатимо через кілька місяців (вона на це згодна) , а вона при нас забирає заяву і пише папір, що притензій до нас не імеет.Есть така можливість потім не виплачувати їй ці деньгі.Может вона подати заяву знову або тільки цивільний іск.Ілі як довго ми могли б не зволікати з виплатою ?Заздалегідь дякую.

Відповідь юриста:

Добрий день. Згідно п. 4 ст. 83 ТК РФ трудовий договір припиняється в разі засудження працівника до покарання, яке виключає продовження колишньої роботи відповідно до вироку суду, що набрав законної сили. До того ж необхідно знати, яка у вас робота? Так, наприклад, пунктом 8 статті 81 Трудового кодексу РФ передбачено звільнення в разі вчинення працівником, який виконує виховні функції, аморального проступку, несумісного з продовженням даної роботи. Поки загрози вашого роботодавця незаконні, тому що ви не визнані винними у осудних правопорушення.

Якщо ви напишете розписку про виплату грошової суми, яка постраждала стягне її з вас в наказовому або позовному провадженні. Чи не виплачувати цю суму не вийде. Краще не підписуйте ніяких документів і зверніться за очною консультацією до юриста.

 

Додаткові матеріали:

 • Повідомлення працівника про зміну організаційних або технологічних умов пра ...
 • Чи може роботодавець недопускати працівника до роботи через відсутність сан ...
 • Чи можливо переведення працівника на посаду генерального директора
 • Чи можливо переведення працівника на посаду генерального директора
 • Ненарахування преміальних у стовідсотковому обсязі за проступок працівника

 • Постав своє питання прямо зараз та отримай відповідь юриста по телефону Безкоштовно!

  Ваше ім'я *
  Телефон *


  Ваш регіон *


  Ваше питання *


  24 години онлайн. Постав своє питання прямо зараз Безкоштовно!

  Центр Правової Допомоги © 24Laws.com.ua

   

  Харків, Київ, Дніпропетровськ