Порядок віднесення житлових приміщень до категорії аварійних або непридатних для проживання

Шановний Дмитре Анатольевіч.Пішут Вам жителі г Військової слави Твері.Ми жителі д №47 по Волоколамському проспекту звертаємося до вас за допомогою, будь ласка допоможіть вирішити серйозну проблему в сфері ЖКГ, яка триває вже не1 рік, яка може привести до НЕ можна виправити результату і може загрожувати життю і здоров'ю людей.Адміністрація району, міста не вживає жодних заходів.
У нас квартальний внесений теплоузел від якого залежить наше існування, де розташовані насоси на холодну і гарячу воду. (Так, як будинок 9-ий) які працюють від електрики і система опалення.
У будь-який момент може статися замикання так, як електрику і вода не совместіми.Горячая вода витікає в землю. (А городяни місяцями сидять без гарячої води) Відбувається сильне запарювання, валить їдкий дим і опалюється уліца.Столб пара піднімається на рівень 5-7 поверху .І прорив теплотраси між будинком і теплоузлом.В квартирах батареї парне молоко.І ми боїмося якщо їй не запобігти аварія будинок розморозиться і встане !!! у ЦТП елеваторний вузол, де врізана сопло (звужує шайба) тепло в квартири йде не напрямую.а через кільце, значить з наших кишень крадуть величезні гроші так, як на нас економлять і послугу подають не в повному обсязі і неналежного качества.Теплоузел муніципальна власність міста в 1010 р був переданий на обслуговування в МУП Сахарово.Но вони від нас отказалісь.І на Наразі ЦТП важить в воздухе.Нас ніхто не обслужівает.ООО "Т " від нас теж отказивается.І ще дуже важливо йде ремот прибудинкової території, за 40 років не було ні 1 локального ремонта.Сейчас заасфальтують, а прорив теплотраси все одно треба буде усувати, значить перериють і спотворять весь асфальт.Вот так витрачаються федеральні средства.Ето чиновницьке свавілля і злочинна халатность.Люді залишаються наодинці зі своїми проблемами і нікому не потрібні ЖКГ- Живіть Як Хотіте.Народ на стільки втомився від свавілля чиновників що не хоче йти на вибори.Весь наш будинок відмовляється йти на вибори! Просимо допомоги у вирішенні нашого питання.

Відповідь юриста:

Добрий день. Порядок віднесення житлових приміщень до категорії аварійних або непридатних для проживання, незалежно від того, в житловому фонді якої форми власності вони перебувають, встановлюється Постановою Уряду РФ від 28012006 N 47 яке визначає, як вирішується питання про визнання приміщення непридатним для проживання, хто може звернутися до цієї комісії і які документи для цього необхідно представити.

Підставою для такого визнання є наявність виявлених шкідливих факторів середовища проживання людини, які не дозволяють забезпечити безпеку життя і здоров'я громадян внаслідок:

- Погіршення в зв'язку з фізичним зносом в процесі експлуатації будівлі в цілому або окремих його частин експлуатаційних характеристик, що приводить до зниження до неприпустимого рівня надійності будівлі, міцності і стійкості будівельних конструкцій та основ;

- Зміни навколишнього середовища і параметрів мікроклімату житлового приміщення, що не дозволяють забезпечити дотримання необхідних санітарно-епідеміологічних вимог та гігієнічних нормативів в частині утримання потенційно небезпечних для людини хімічних і біологічних речовин, якості атмосферного повітря, рівня радіаційного фону і фізичних факторів наявності джерел шуму, вібрації, електромагнітних полів.

У Москві для вирішення відповідних питань створено Міську міжвідомча комісія з використання житлового фонду (Постанова Уряду Москви від 21082007 р N 712-ПП). Вам потрібно звернутися в префектуру міста із заявою і обгрунтовують документами, яка проведе обстеження приміщення, оформить акт і представить документи на розгляд Міський МВК. Комісія виїжджає безпосередньо на об'єкт для з'ясування ступеня аварійності або старості. Після цього виноситься рішення, чи відповідає приміщення для проживання, чи потребує капітального ремонту, реконструкції, перепланування, або його дефекти не можуть бути усунені.

Рішення комісії, якщо воно викликає сумніви, може бути оскаржене в суді.

 

Додаткові матеріали:

 • Чи можна визнати квартиру непридатною для проживання?
 • Як визнати квартиру непридатною для проживання, якщо комісія відмовила?
 • Як визнати квартиру непридатною для проживання і чи можна це зробити через ...
 • Що робити якщо квартира стала непридатною до проживання?
 • Порядок визнання будинку аварійним, якщо адміністрація відповіла відмовою

 • Постав своє питання прямо зараз та отримай відповідь юриста по телефону Безкоштовно!

  Ваше ім'я *
  Телефон *


  Ваш регіон *


  Ваше питання *


  24 години онлайн. Постав своє питання прямо зараз Безкоштовно!

  Центр Правової Допомоги © 24Laws.com.ua

   

  Харків, Київ, Дніпропетровськ