Порядок визнання будинку аварійним, якщо адміністрація відповіла відмовою

Здрастуйте, у мене до Вас є один житлове питання!
Ситуація така: в 11 років наді мною взяли опіку люди і прописали на свою житлоплощу (барак), виписавши з міста в селище. Все було добре десь до 20 років, поки не почалися непорозуміння і повний розрив у відносинах з опекунамі.Мне зараз 26 і весь цей час я живу по знімних кімнатах (коли вчилася в інституті, жила в гуртожитку). До речі органи опіки нічого не сказали мені про мої права на житло (я-сирота), коли мені виповнилося 18 років, то є можливість як сироти, отримати житло я упустила через незнання.
Зараз становище змушує якось діяти, так як барак, в якому я прописана, на період 1985 року знос на 54%, жити там не можливо, немає ніяких умов, ні води, ні каналізації, ні опалення, про те, що він з дерева і між стін вітер гуляє я взагалі мовчу, та й фізично не можу я там жити, опікуни забрали ключі, я туди навіть не можу потрапити.
Опікуни разом зі мною стоять на черзі з 1996 року, але адміністрація нашого міста сказала, що вони прекрасно знають, що будинок аварійний, але не можуть його таким визнати, оскільки місто не забудовується в теченіі15 років.
Підкажіть, будь ласка, що зробити, що б будинок визнали аварійним! мій телефон 89261632626.
З повагою, Оксана.

Відповідь юриста:

Здравствуйте, Оксана. Порядок віднесення житлових приміщень до категорії аварійних або непридатних для проживання, незалежно від того, в житловому фонді якої форми власності вони знаходяться, встановлюється Постановою Уряду РФ від 28.01.2006 N 47 яке визначає, як вирішується питання про визнання приміщення непридатним для проживання, хто може звернутися до цієї комісії і які документи для цього необхідно представити.

Підставою для такого визнання є наявність виявлених шкідливих факторів середовища проживання людини, які не дозволяють забезпечити безпеку життя і здоров'я громадян внаслідок:

- Погіршення у зв'язку з фізичним зносом в процесі експлуатації будівлі в цілому або окремих його частин експлуатаційних характеристик, що призводить зниження до неприпустимого рівня надійності будівлі, міцності та стійкості будівельних конструкцій і основ;

- Зміни навколишнього середовища і параметрів мікроклімату житлового приміщення, що не дозволяють забезпечити дотримання необхідних санітарно-епідеміологічних вимог та гігієнічних нормативів в частині вмісту потенційно небезпечних для людини хімічних і біологічних речовин, якості атмосферного повітря, рівня радіаційного фону та фізичних факторів наявності джерел шуму, вібрації, електромагнітних полів.

У Москві для вирішення відповідних питань створена Міська міжвідомча комісія з використання житлового фонду (Постанова Уряду Москви від 21.08.2007 р. N 712-ПП). Вам потрібно звернутися до префектури міста із заявою та обгрунтувальними документами, яка проведе обстеження приміщення, оформить акт і представить документи на розгляд Міської МВК. Комісія виїжджає безпосередньо на об'єкт для з'ясування ступеня аварійності або ветхості. Після цього виноситься рішення, чи відповідає приміщення для проживання, чи потребує капітального ремонту, реконструкції, переплануванні, або його дефекти не можуть бути усунені.

Рішення комісії, якщо воно викликає сумніву, може бути оскаржено в суді.

 

Додаткові матеріали:

  • Чи є вселення дружини в муніципальне житло погіршенням житлових умов
  • Заяву до суду на перепланування
  • Визнання права користування житловим приміщенням
  • Визнання недійсним рішення органу місцевого самоврядування про надання жило ...
  • Визнання відмови в дачі згоди на обмін недійсним

  • Постав своє питання прямо зараз та отримай відповідь юриста по телефону Безкоштовно!

    Ваше ім'я *
    Телефон *


    Ваш регіон *


    Ваше питання *


    24 години онлайн. Постав своє питання прямо зараз Безкоштовно!

    Центр Правової Допомоги © 24Laws.com.ua

     

    Харків, Київ, Дніпропетровськ