Вимоги представників сервісу зі знижками повернути бонусні кошти

Здраствуйте) Допоможіть будь ласка розібратися в ситуації Після реєстрації на сайті http://www.kupikupon.ru в особистому кабінеті знайшов партнерську програму, де було написано, що якщо я відправлю спеціальну посилання своїм друзям, і вони перейшовши по ній зареєструються, то з першої їх покупки від 100 рублів я отримаю 100 рублів на свій основний рахунок
Там же проходила акція-при введенні промо коду mnogo в певне поле в особистому кабінеті отримуєш на свій особистий рахунок 100 рублів
Я сам переходив за своєю посиланням і реєструвався, вводив код, витрачав 100 рублів і отримував ці ж 100 рублів на свій головний акаунт Таким образів я ,, накрутив "близько 10000 рублів і витратив їх на покупку речей
Адміністрація сайту блокувала рахунок і надіслала повідомлення на електронну пошту з таким змістом

,, Добрий день.
в ході моніторингу системи адміністраторами сервісу «К» було виявлено, що використовуючи нашу партнерську програму в шахрайських цілях, Ви незаконно придбали товари і послуги на суму 3583 руб.
Повідомляємо Вас, що Ваша діяльність щодо даної програми є незаконною і підпадає під статтю 159 КК РФ (ШАХРАЙСТВО), а також статті Глави 28 КК РФ (ЗЛОЧИНИ у СФЕРІ КОМП'ЮТЕРНОЇ ІНФОРМАЦІЇ).
за порушення даних статей КК передбачено кримінальну відповідальність у сукупності до 5-7 років позбавлення волі.
Повідомляємо Вам, що ТОВ "К" має право звернутися щодо Вас в правоохоронні органи із заявою про порушення кримінальної справи для розслідування Вашої діяльності.
Також повідомляємо Вам, що ми скористаємося цим правом у разі, якщо протягом 10 (Десяти) календарних днів Ви не повернете ТОВ "К" придбані за допомогою незаконно отриманих купонів товари або гроші за надані послуги. "

Варто повертати гроші, якщо в умовах роботи сервісу нічого не сказанно про цю партнерську програму (де отримуєш 100 рублів з покупки одного) ?? Або мене невірно звинуватили?

Відповідь юриста:

Здрастуйте, ви не розповіли про ваших діях в даному випадку : здійснювали ви покупки, яким чином отримали бонуси і т.д. Наданої вами інформації недостатньо для кваліфікованого ради в ситуації, що склалася, вам необхідна кваліфікована юридична допомога - звертайтеся в нашу компанію. ви отримаєте вичерпну консультацію і подальше уявлення ваших інтересів.

 

Додаткові матеріали:

 • Відмова продавця розірвати договір купівлі-продажу телефону і повернути гро ...
 • Термін відповіді продавця на пред'явлені покупцем вимоги в претензії
 • Скарга в Роспотребнадзор на дії співробітників автосалону
 • Як повернути кошти за невикористану послугу?
 • Чи може банк стягнути більше ніж 50% від заробітної плати?

 • Постав своє питання прямо зараз та отримай відповідь юриста по телефону Безкоштовно!

  Ваше ім'я *
  Телефон *


  Ваш регіон *


  Ваше питання *


  24 години онлайн. Постав своє питання прямо зараз Безкоштовно!

  Центр Правової Допомоги © 24Laws.com.ua

   

  Харків, Київ, Дніпропетровськ