Термін відповіді продавця на пред'явлені покупцем вимоги в претензії

14 Жовтня 2011 я забрала автомобіль у офіційного дилера. 15 листопада за зверненні в інший салон з питання установки додаткового обладнання співробітниками сервісу мені було вказано на недоліки лакофарбового покриття, а так само на перевищення товщини ЛКП всього кузова авто щодо заводських норм. 16 листопада за зверненні в салон, де автомобіль був придбаний, були проведені заміри товщини ЛКП за допомогою приладу Micronic Car Test.
- Середня товщина ЛКП на моєму авто - 300-350 на 2 нових авто тієї ж моделі, представлених в салоні - 120-160. Що дозволяє зробити однозначний висновок, що авто був перефарбований внезаводскіх умовах.
Мною була складена претензія на ім'я керівника салону з проханням про заміну товару неналежної якості на авто тієї ж марки і моделі.
Але мені не зрозумілі терміни розгляду моєї претензії.
У гарячої лінії Форд мені сказали, що цей термін становить 10 днів.
В автосалоні - 21 кален. день.
Мені не зрозуміло, хто встановить, що товар таки неналежної якості. Адже виміри проводилися не експертом, а директором з продажу.
Коротше, що робити?

Відповідь юриста:

Здрастуйте, у законодавстві не визначений термін розгляду претензії. Зазвичай розумний термін (10-20 днів) вказується Направитель претензії в самому документі. Якщо в даний строк відповіді не отримано або він не задовольняє вас - ви можете звернутися до суду для врегулювання спору. У разі наявності спору про нестачу товару продавець повинен за свій рахунок провести експертизу вироби. Якщо вам необхідна кваліфікована юридична допомога - звертайтеся в нашу компанію. Ви отримаєте вичерпну консультацію і подальше уявлення ваших інтересів як в суді, так і в досудових переговорах.

 

Додаткові матеріали:

 • Куплений в комісійному магазині автомобіль з дня придбання має потребу в ре ...
 • Що робити якщо дилер відмовляється обміняти неякісний автомобіль або поверн ...
 • Чи можна вимагати компенсації за продаж автомобіля з перефарбований капотом ...
 • Чи можна повернути бампер продавцеві, якщо він припустився помилки і продав ...
 • Які терміни існують для ремонту автомобіля по КАСКО?

 • Постав своє питання прямо зараз та отримай відповідь юриста по телефону Безкоштовно!

  Ваше ім'я *
  Телефон *


  Ваш регіон *


  Ваше питання *


  24 години онлайн. Постав своє питання прямо зараз Безкоштовно!

  Центр Правової Допомоги © 24Laws.com.ua

   

  Харків, Київ, Дніпропетровськ