Співробітники сервісного центру зіпсували техніку здану в ремонт

18092011года, я віддав в ремонт динамік від сабвуфера, 21092011., я його забрав з ремонту, він не працював, попросили підвезти НЕ динамік а сабвуфер цілком, з метою перевірки усілітеля.перемативалі котушку динаміка вже 7 разів, крім того, в підсилювач вмантіровалі фільтр якийсь, що б він (підсилювач) був меншої потужності, тепер, коли динамік прийшов в непотрібний вид після багаторазового ремонту, пропонують забрати сабвуфер і гроші, які я сплатив за ремонт.На динамік в такому вигляді, що тепер його НЕ візьме в ремонт, та й підсилювач піддався "тюнингу", в тому сенсі, що його зделали меншої потужності, ніж за паспортом.
Не знаю як бути, квитанція, тільки на те, що я здавав динамік, в ній практично нічого не вказано, крім прийнято 180911 і віддано 210911., Ремонти в ній не написані, т.к. сказали ми по нашій гарантії ремонтуємо без квитанцій і оплати, то, що я їм залишав надалі повністю сабвуфер, теж ніде не отражено.Пока вони не відмовляються дати документ, де буде все відображено, але боюся, що по приїзду в фірму, мені просто все отдадуд, і скажуть, хочете, беріть, не хочете, викинемо.
як бути в даній ситуації?

Відповідь юриста:

Привіт, в подібній ситуації споживач має право вимагати компенсацію повної вартості зіпсованої техніки. Цю суму зобов'язаний виплатити сервісний центр. Погано, що у вас не оформлений належним чином акт прийому-передачі техніки для ремонту. Однак підійдуть і показання свідків як доказ в суді.

 

Додаткові матеріали:

 • Як довго продавець може ремонтувати посудомийну машину по гарантії?
 • Як добитися від компанії зниження ціни за ремонт ноутбука?
 • Що робити якщо в ремонті пошкодили товар і тепер зламана інша функція?
 • Як повернути кошти за мобільний телефон при його несправності?
 • Чи повинен сервісний центр провести повторний ремонт відеокамери?

 • Постав своє питання прямо зараз та отримай відповідь юриста по телефону Безкоштовно!

  Ваше ім'я *
  Телефон *


  Ваш регіон *


  Ваше питання *


  24 години онлайн. Постав своє питання прямо зараз Безкоштовно!

  Центр Правової Допомоги © 24Laws.com.ua

   

  Харків, Київ, Дніпропетровськ