Продовження терміну ліквідації підприємства після повідомлення

Добрий вечір! Я працюю в М, на даний момент з 1 листопада нас ліквідували, і в нашому підприємстві орендар, перед цим нам вручили повідомлення 26сентября про ліквідацію підприємства, і саме це протягом 2 місяців ми будемо звільнені по ст.81 п.1. В кінці жовтня я вже не мала роботи, але приїхав юрист з М і сказав, що нам продовжили термін роботи по ліквідації підприємства до 26 декабря.На підставі чого, наказу нам так і не показалі.Вначале було запропоновано, з 1 листопада по 26 листопада брати відпустку за свій рахунок, потім, хто залишається з работадателем написати заяву про звільнення з М, і про прийом на нове робоче місце, тобто до нового работадателю.Но потім переграли всіх залишили на своїх місцях допрацьовувати у нового роботодавця, моє робоче місце зайнято, я просто приходжу на роботу і сиджу 8 часов.С моменту прийняття на роботу працювала на відсотках 9% від виручки, середньомісячна з /пл 30 тис.руб, на даний момент до 26 грудня, мені сказали що я буду отримувати оклад 10 тис .руб.Хотелось б знати, чи мають вони право продовжити цей термін по ліквідації підприємства? Чому вони мені ставлять оклад, якщо я працювала немає від окладу? чи є гарантії, що підприємство виплатить всі виплати в зазначений термін по ліквідації підприємства, якщо вони себе оголосять банкрутом? Спасібо.Буду дуже вдячна за відповідь.

Відповідь юриста:

Добрий день. 1. Працівники повинні бути попереджені не пізніше 2-х місячного терміну, який може бути змінений у бік збільшення.
2. З приводу заробітної плати необхідно ознайомитися з вашим трудовим договором. Швидше за все, в даний момент вам оплачують простої з вини роботодавця.
3. Якщо вам не виплатять зарплату в день звільнення - невідкладно направляйте позов до суду.

 

Додаткові матеріали:

 • Звільнення за скороченням штату або ліквідації преприятия
 • Як правильно звільнити співробітників при ліквідації підприємства?
 • Як правильно оформити звільнення працівників перед ліквідацією підприємства ...
 • Чи може роботодавець оформити простій, а після скоротити?
 • Які права має вагітна співробітниця при ліквідації підприємства?

 • Постав своє питання прямо зараз та отримай відповідь юриста по телефону Безкоштовно!

  Ваше ім'я *
  Телефон *


  Ваш регіон *


  Ваше питання *


  24 години онлайн. Постав своє питання прямо зараз Безкоштовно!

  Центр Правової Допомоги © 24Laws.com.ua

   

  Харків, Київ, Дніпропетровськ