Умови ремонтних робіт у договорі технічного обслуговування кабелів зв'язку

Звертаємося до Вас з великим проханням, ось вже більше 1 місяця (з 22 вересня) в нашому мікрорайоні, а зокрема в кв. Івакін (гір. Округ Химки) не працюють телефони (близько 50 абонентів).
Наш телефонний кабель був перерізаний одним з жителів кв. Яковлеве, по земельній ділянці якого цей кабель проходив (зі слів місцевої адміністрації). Далі з'ясувалося, що наш телефонний кабель висить на стовпах якоїсь північній мережі, чого не повинно бути (так само зі слів адміністрації). Ми неодноразово зверталися в бюро ремонту, але там нам говорили, що це від них не залежить, вони нічого не знають і нічого не можуть зробити і посилалися на місцеву адміністрацію (яка не може домовитися з власником земельної ділянки) і на роботу підрядників.
При зверненні до адміністрації м Хімок нам обіцяли розібратися і відповідали, що питання вирішується, адміністрація вживає якісь дії. В кінцевому підсумку, три тижні тому адміністрації вдалося домовитися з власником приватної садиби кв. Яковлеве про проведення телефонного дроту і начебто почалися якісь роботи. Нам обіцяли, що до кінця тижня (т. Е. До 28 жовтня) телефони зароблять. Однак до сих пір наші телефони не працюють. Коли ми намагаємося з'ясувати хоч щось в бюро ремонту нам кажуть, що нічого не знають, а в адміністрації постійно посилаються на підрядників.
Що нам робити?
З повагою, жителі кварталу Івакін

Відповідь юриста:

Здрастуйте, у договорі технічного обслуговування кабелів зв'язку повинен бути вказаний термін і наслідки проведення ремонтних робіт. Ви маєте право вимагати відшкодування вартості ненаданих послуг на час ремонту. Наданої вами інформації недостатньо для кваліфікованого ради в ситуації, що склалася, ви можете записатися на консультацію до нашого юриста, який допоможе вам розібратися в ситуації, що склалася після ознайомлення з усіма документами, що мають безпосереднє відношення до справи.

 

Додаткові матеріали:

 • Оскарження відмови у викупі земельної ділянки без документів на будову
 • Зустрічна позовна заява про демонтаж дитячого майданчика
 • Гарантійний ремонт автомобіля за договором надання послуг
 • Як примусити підрядника продовжити будівництво і отримати неустойку за прос ...
 • Як змінити порядок використання землі при відмові адміністрації?

 • Постав своє питання прямо зараз та отримай відповідь юриста по телефону Безкоштовно!

  Ваше ім'я *
  Телефон *


  Ваш регіон *


  Ваше питання *


  24 години онлайн. Постав своє питання прямо зараз Безкоштовно!

  Центр Правової Допомоги © 24Laws.com.ua

   

  Харків, Київ, Дніпропетровськ