Оскарження дій співробітників правоохоронних органів

Шановні панове!
Заранее спасибо за консультацію.
Протягом 2 років працювала з Південно-Корейською компанією С (виробник масажною техніки). Була директором центру продажів (ІП). Останні роки компаніяч втратила динаміку просування вперед, стала проводити диктаторську політику і багато центрів пішли з компанії, перейшовши в нову Російську компанію. На момент розірвання договору з компанією С, претензій у сторін не було, ми підписали документи на розірвання і мені спокійно повернули заставної вексель. Умовою з їхнього боку було, щоб ми не використовували найменування С на масажних апаратах. Ми зняли їх чохли з обладнання і замінили на нові. Деякі дуже дрібні написи прибрати було неможливо, вони практично не помітні. Їх ця ситуація влаштовувала і питання про те, щоб зовсім не використовувати їх обладнання в роботі не стояло. Устаткування у мене було на розпродажі, тому що в новій компанії обладнання аналогічне і моя задача була звільнитися від старого, щоб замінити його на нове. Але, у зв'язку з тим, що догляд центрів з компанії З став масовим, вони перейшли до агресивних дій.
Було написано заяви про притягнення мене до кримінальної відповідальності, тому що я, працюючи вже в іншій компанії, нібито використовую їх логотип. Вчора до мене в центр нагрянула бригада співробітників ВБЕЗ, яка зняла з обладнання все пульти управління, також забрали з 2 прилади з кожного нового обладнання, нібито для проведення дослідження на предмет безпеки цього масажного обладнання для здоров'я людей. При цьому все обладнання в моєму центрі має сертифікати відповідності, які були цієї комісії представлені. Також було вилучено майже вся робоча документація. Мені було сказано, що я не маю право використовувати масажні апарати в своєму центрі, незважаючи на те, що це обладнання було придбано за мої гроші і є моєю власністю. Мені було сказано: "Якщо це Ваша власність, вивозите це все додому і робіть будинку, що хочете". Обладнання було придбане у компанії С не на фізичну особу, а на юридичну особу (ІП).
Мене позбавили можливості продовжувати мою підприємницьку діяльність, я втрачаю доходи несу значні збитки.
Скажіть, чи правомірні дії співробітників ВБЕЗ по вилученню у мене пультів від апаратури, некорорих видів продукції, яка не має стосунку до компанії С і робочої документації? Дякую. З повагою.

Відповідь юриста:

Здрастуйте, наданої вами інформації недостатньо для кваліфікованого ради в ситуації, що склалася, ви можете записатися на консультацію до нашого юриста, який допоможе вам розібратися в ситуації, що склалася після ознайомлення з усіма документами, що мають безпосереднє відношення до справи.

 

Додаткові матеріали:

 • Чи можна повернути автомобіль в салон з причини непотрібності додатково вст ...
 • Чи може компанія вимагати оплати за надані послуги, якщо від них відмовилис ...
 • Що робити якщо по телефону була надана неправильна інформація?
 • Як стягнути кошти з продавця, який не виконав умови договору?
 • Необгрунтовані вимоги компанії про оплату орендованого обладнання?

 • Постав своє питання прямо зараз та отримай відповідь юриста по телефону Безкоштовно!

  Ваше ім'я *
  Телефон *


  Ваш регіон *


  Ваше питання *


  24 години онлайн. Постав своє питання прямо зараз Безкоштовно!

  Центр Правової Допомоги © 24Laws.com.ua

   

  Харків, Київ, Дніпропетровськ