Відшкодувати вартість смс, відправленої телефоном самостійно

13102011 р в 2056 хотів скачати з сайту віджет «Годинник HTC» на свій телефон, мій оператор стільникового зв'язку «М». У мене автоматично початку закачуватимуться програма «Опера» я зупинив закачування і тут же в 2058 з номерів телефону 71519151 і 2855 ( «чекайте смс з посиланням на контент») прийшло 3 смс і автоматично з мого рахунку знялося спочатку 460 руб. потім «живий баланс» встановився на сумі -300 руб. до цього на моєму рахунку було 145 руб. через 1 годину баланс встановився -284 руб. Відразу ж подзвонив оператору «М» на номером 0500 пояснивши суть проблеми, написав листа на електронну пошту «м» і за адресою: www З даної адреси приходили прописні рекомендації, як повинно бути, що я самостійно прочитав їх умови і суму смс відправив їм на платний номер згоду на зняття грошей - абсурд, в перебігу декількох секунд від мене пішло 3 смс на платні вищевказані номери з згоду зняття вищевказаної суми (в деталізації смс оператора «мегафон» дійсно прописався що я ці смс відправляв, але готовий пройти за власним коштом перевірку на поліграфі, що ніколи не дзвоню, що не відправляю смс на короткі номери.
Потім неодноразово звертався до операторів компанії «м» за термінами і з проханням розібратися в даній ситуації, відповідь завжди була: «Чекайте, терміни розгляду у нас 60 днів ». Я наскільки знаю, на кшталт 30 днів. Письмова заява в столичний філія ВАТ« м »мною було написано 14102011 р за особовим рахунком 21907042 прийняв заяву Колбасов В.С. ST 7700990 який так само сказав, що термін розгляду - 60 днів.
Прошу суму незаконно зняту оператором стільникового зв'язку «мегафон» повернути на мій рахунок, за моїми підрахунками вона складає:
Баланс -284 руб. і гроші, що знаходяться на моєму рахунку 145 руб.
Разом: 429 руб.
Питання не грошей, а я вважаю, що це машеннічество з боку оператора «м».

Відповідь юриста:

Здрастуйте, швидше за все ви встановили браузер не з офіційного сайту і в ньому була така функція відправки смс. Таке зараз часто трапляється - вам необхідно звертатися не до юристів, а до фахівців з електроніки. Ваш мобільний оператор не повинен відшкодовувати вартість смс, так як ви встановили неякісну програму, перероблену шахраями.

 

Додаткові матеріали:

 • Чому мобільний оператор не відключив послугу роумінгу після повернення абон ...
 • Як оскаржити заборгованість за послуги мобільного оператора?
 • Як оскаржити заборгованість перед оператором мобільного зв'язку?
 • Чи можна повернути грошові кошти на рахунок мобільного телефону, якщо при р ...
 • Що робити якщо оператор дозволив списати кошти з рахунку мобільного телефон ...

 • Постав своє питання прямо зараз та отримай відповідь юриста по телефону Безкоштовно!

  Ваше ім'я *
  Телефон *


  Ваш регіон *


  Ваше питання *


  24 години онлайн. Постав своє питання прямо зараз Безкоштовно!

  Центр Правової Допомоги © 24Laws.com.ua

   

  Харків, Київ, Дніпропетровськ