Вимога саме розірвання договору купівлі-продажу, а не ремонту

Вітаю! Як вчинити? Купив телефон в С 30072011г. 130911 здав в Серв. Центр по причині (не бачить 1-ю сімку). Зроблено ремонт (заміна радиомодуля). 31011 знову здаю в ремонт через (за межами Москви не бачить мережу), знову проводиться заміна модуля (наряди і Акти робіт є). 111011 знову мимовільна поломка (не бачить 1-ю сімку). 121011 звертаюся в салон з претензією розірвати договір купівлі-продажу. 211011 отримую відповідь про необхідність звернення в салон для заповнення заяви на проведення перевірки якості. 211011 здаю телефон в салон, із заповненням заяви. 101111 при зверненні в салон за результатом, продавець запропонував забрати телефон, так як він нібито справний (який я не забрав), представивши квитанцію, що виконано оновлення програмного забезпечення. Созваніе з відділом сервісу С, отримав відповідь фахівця, забрати телефон як справний.
Як мені скористатися 14-ФЗ від 26011996г Г.К. РФ ст. 475: "У разі істотного порушення вимог щодо якості товару (виявлення непереборних недоліків, недоліків, які не можуть бути усунені без невідповідних витрат або витрат часу, чи виявляються неодноразово, або виявляються знову після їх усунення, та ін. Подібних недоліків) покупець має право за своїм вибором: відмовитися від виконання договору купівлі-продажу і зажадати повернення сплаченої за товар грошової суми ". Спасибі

Відповідь юриста:

Здрастуйте, вам необхідно було відразу після другої поломки направити претензію на адресу продавця про повернення грошей або обміну телефону. А у вашому випадку продавець вибрав найбільш підходящий варіант сам - знову відправив вас у сервісний центр. Тепер ви не зможете довести, що в цей раз ви вимагали саме розірвання договору купівлі-продажу, а не ремонту телефону.
Запам'ятайте, що всі ваші дії повинні мати письмове підтвердження.

 

Додаткові матеріали:

 • Як повернути мобільний телефон продавця, якщо він вже був у гарантійному ре ...
 • Чи регулює ЗоЗПП відносини між юридичною особою та продавцем?
 • Чи правомірні дії продавця мобільного телефону при проведенні 4 ремонтів?
 • Чи регулює ЗоЗПП відносини між продавцем і юридичною особою?
 • Як стягнути кошти за договором купівлі-продажу меблів?

 • Постав своє питання прямо зараз та отримай відповідь юриста по телефону Безкоштовно!

  Ваше ім'я *
  Телефон *


  Ваш регіон *


  Ваше питання *


  24 години онлайн. Постав своє питання прямо зараз Безкоштовно!

  Центр Правової Допомоги © 24Laws.com.ua

   

  Харків, Київ, Дніпропетровськ